Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar listedeki son durumda regl günü geçenler yada yaklaşanlar durumlar nedir pozitif yada negatif görenler olursa guncelleyelim❤❤❤ kasım ayında eğer isterse Lna16 Lna16 yaparsa listeyi çok sevinirim ben ise giricem kasımda bu topic dağılsın istemiyorum uğurlu bu topikkk
Ben regl oldum cnm yeni bat 17 kasım

Ben yine devam ederim o zaman ama yapabilecek olan varsa bu gruptan devam edelim diyorum ama sizlerinde fikri önemli

Şimdi benim sorum var lütfen dönüş sağlarsanız çok sevinirim. bat 26 Ekim kasık ağrılarım var kaç gündür Hafiften göğüs şişkinliği ve hassasiyeti de var ve bel ağrısı da var. Ama sanki sivilcelendim adet sivilcesi gibi. Umitliydim bu sivilce benim moralimi bozdu adetim mi gelicek benim gibi olan varmı? Sivilce çıkıp hamile olduğunu öğrenen

Şimdi benim sorum var lütfen dönüş sağlarsanız çok sevinirim. bat 26 Ekim kasık ağrılarım var kaç gündür Hafiften göğüs şişkinliği ve hassasiyeti de var ve bel ağrısı da var. Ama sanki sivilcelendim adet sivilcesi gibi. Umitliydim bu sivilce benim moralimi bozdu adetim mi gelicek benim gibi olan varmı? Sivilce çıkıp hamile olduğunu öğrenen
Canım benim öncelikle inşallah geceliktir ben geçen ay bütün belirtileri yaşadım ve regl oldum ama oğluma hamile olduğumu öğrendiğim ay sivilce çıkmamıştı ama normalde de çıkmaz...sivilce yağlı yedigimizde yada cildimizin ph derecesine göre değişiyor ben duymadım ama en iyisi sanırım beklemek ben geçen ay çok umutlandım amannn dedim kesin hamileyim ama malesef kırmızıları gördüm umarım sen pozitifi görürsün hepimiz görelim insallahhh 🤲🤲🤲

Canım benim öncelikle inşallah geceliktir ben geçen ay bütün belirtileri yaşadım ve regl oldum ama oğluma hamile olduğumu öğrendiğim ay sivilce çıkmamıştı ama normalde de çıkmaz...sivilce yağlı yedigimizde yada cildimizin ph derecesine göre değişiyor ben duymadım ama en iyisi sanırım beklemek ben geçen ay çok umutlandım amannn dedim kesin hamileyim ama malesef kırmızıları gördüm umarım sen pozitifi görürsün hepimiz görelim insallahhh 🤲🤲🤲
Ya bende geçen ay dedim kesin hamileyim gerçek hamile olan insan bile benim gibi belirtileri yoktur ama regl oldum. Benim yüzüm tertemiz hiçbir leke sivilce yok ama adete yakın hep 1 tane sivilce çıkıyor o yüzden çok moralim bozuldu

X