Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlaar bugün çatlatma iğnesinde 10.günüm sabah bi kasık ağrısıyla uyandım Test yapmaya korkuyorum acele etmeyecem bekleyecem inşallah
İnşallah yerleşme ağrısıdır canım Allah gönlüne göre versin mübarek cuma vakti hürmetine

Ahhh sat unutmuşum kız 27.09.2021 maibu
Tamam kuzum bilgiyara geçince kaydedicen
Hadi bakalım yeni ay herkeze uğur getirsin tecrübeler paylaşalım
Amin canım insallah
Birde içine tane karabiber ve bir parça viks atılıyormuş onuda okudum
maibu
sat 10.09.2021
bat 10. 10.2021 yş 31
Çok isterim başlıktaki gibi gebeyim gebesin gebesiniz demeyi inşallah hayırlısı olur
Inşallah kuzum yazicam
Benide alirmisiniz 25 yasindaym bat 16 ekim bu ay ilk denememiz 4 bebeğimi kaybettm inşallah bu ekim uğurlu gelir 7 yıllık evliyim insallah ekim hepimize uğur getirir
Tamam kuzum amin insallahhh
Ovülasyon sabah pikti şimd yaptım silik çatlamış değerlendirdkde 2 günüde değerlendircez artık beklemece hayırlısı olsun inşallah güzel haberlerle yazarım
Ay hadi bakalim insallah
Günaydın kızlaar bugün çatlatma iğnesinde 10.günüm sabah bi kasık ağrısıyla uyandım Test yapmaya korkuyorum acele etmeyecem bekleyecem inşallah
Kuzum bütün beliryileri yaşadım geçen ay dedim kesin hamileyim aceleci davranıp kan filan verdim demem o ki inşallah yerlesmedir insallah bencede gününü bekle hadi bakalim hayırlı olsun

Bu ayda olmazsa rahim filmi dedi doktor

Eklentiler

• 20211001_140352.jpg
    114 KB · Görüntüleme: 89
Benim Bat 2 ekimdi. Sabah test yaptım. Yarın kan da vereceğim inşallah

Eklentiler

• IMG_20211001_061906.jpg
    55,6 KB · Görüntüleme: 72
Beni eklememişsin, sanırım görmedin canımm

İnşallah kuzum pazar günü yapcam testi rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşallah

Kızlar benide ekleyin bat 11 ekim ovitrelle de 5. günüm klomen artı ovitrelle kullandım bu ay 25 yaşındayım 2 senedir istiyorum pco var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…