Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyi akşamlar kızlar 2 gün yoktum sohbetinize katılamadım ☺️ Bugün ilk defa yumurlama testlerinden yaptım 2 saat su içmedim ve sonuç bu sizce bu yumurtlama mı oluyor

Eklentiler

• 66794F41-4936-4340-9FB2-5FD8DE154E3C.jpeg
    66794F41-4936-4340-9FB2-5FD8DE154E3C.jpeg
    114,2 KB · Görüntüleme: 46
Arkadaşlar regle 2 gün var sabah gebelik testi yaptım baya silik çıktı. Bundan 5 gün ve 4 gün öncede erken gebelik yapmıştım çok çok silik çizgi çıkmıştı. Sürekli silik çıkması normal mi?
Kaç dkk çıktı çizgiler

İyi akşamlar kızlar 2 gün yoktum sohbetinize katılamadım ☺️ Bugün ilk defa yumurlama testlerinden yaptım 2 saat su içmedim ve sonuç bu sizce bu yumurtlama mı oluyor
İyi akşamlar canım yok bu yumurtlama değil 2 de aynı koyulukta olmalı

:) Hiç belli olmaz canım ben bekarken anemiye kadar gidecektim neredeyse kan ilacı kullandım o derece kansızlık evlendim bak kan pıhtılaşma çıktı yani o kansızlıkla alakası yok bünye ve tekrarlayan düşükler de %80 bu problem çıkıyor
Doğrudur kuzum hayırlısı olsun ☺️

Arkadaşlar regle 2 gün var sabah gebelik testi yaptım baya silik çıktı. Bundan 5 gün ve 4 gün öncede erken gebelik yapmıştım çok çok silik çizgi çıkmıştı. Sürekli silik çıkması normal mi?
Ben siliğide göremedim ama canım 😧 inşallah çıkar canım istersen kan testi ver

Doğrudur kuzum hayırlısı olsun ☺️
Aynen kuzum hayırlısı olsun pıhtılaşma gebeliğe engel değil canım plasenta oluşurken kordon bağındanki olan kan hücreleri kan dolaşımı olmak yerine pıhtılı kan oluyor bu sefer de plasenta bebek gelişemiyor gelişmiyor bebek beslenemiyor kandan o yüzden ilaç verirler kullanırsın hayırlısı ile olur inşallah 🥲💜

Aynen kuzum hayırlısı olsun pıhtılaşma gebeliğe engel değil canım plasenta oluşurken kordon bağındanki olan kan hücreleri kan dolaşımı olmak yerine pıhtılı kan oluyor bu sefer de plasenta bebek gelişemiyor gelişmiyor bebek beslenemiyor kandan o yüzden ilaç verirler kullanırsın hayırlısı ile olur inşallah 🥲💜
Aynen hayırlısı olsun kuzucum🌸

Kızlar hala sağ kasığımda ağrım devam ediyor 😓 ay yine kum mu acaba

X