Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Normalde görünmüyor fazla o nedenle karartma yapmıştım

Seni Lna16 ve Tiniminimavihanim i takip etmek için giriyorum arada nasıl gidiyo durmak yok çalışmaya devam demi
Yaaa canım benim güzel hamiş anne nasılsın teşekkür ederiz ziyarete geldigin için gel tabi destek ol bize gerçekten çok ihtiyacımız var çalışmalara devam ama bakalım sonu ne olacak canımmm

Karartmalı mi ki benim baktığım. Bende 10 gün önceden belirti verdi. 3 gün gecikince hemen kan testi yaptırdım. Reglden bir kaç önce yaptığım testlerde bişey çıkmamıştı.
Canim benim belirtilerin nelerdi ya ben bata 9 gün kala test yaptım kocaman bir negatif ovulasyon yapıyorum hep 2 çizgi silik çıkıyor aklım karışıyor çok heyecanlıyım göğüs hasasiyetim var çatlamadan beri kuzum dua eder misin bize

Yok canım başkasıyla karıştırıyorsun ben 15. gündeyim bat 2 kasım.. Bende ilk defa yapıyorum testleri burdaki tecrübelerden yola çıkarak :) Tamam canım ilaçsız iyileşirim inşallah
Aynıymıs beklenen adet benim de 3 ü sanırım ben de demin gördüm pozitifi yumurtlama testinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…