2021 Aralık Anneleri

Keşke bende adet olmasaydim ‍♀

Neden oluyor acaba kıpırtılar onun dışında hamile gibi hissetmiyorum kendimi ama bayağı bebek hareketi gibi Tüpler bağlı, emziriyorum ve ekstra bisey daha var ona rağmen olursa mucize olur ona da Rabbimden der kaderimize boyun ederiz napalım
Evet işte Allah isterse olur o yüzden risk her daim 4 çocuk deyince yalnız benden önce eşim evi terk etme modunu açıyor bu konudan konusturmuyor bana

Kaç aydır hamile miyim diyorum dimi Olmaz inşallah yani olmamalı
Bizimki de banyoya daliyor her fırsatta kapısı tutmuyor oranın Ne varsa akşam karanlık falan da dinlemiyor. Bir de ne bulursa sallama olayı var. Üst komşunun torunu ses yapıyor diye kızıyordum bizimki çıktı şimdi gece gündüz duvara bisey vuruyor. Dolap kapaklarını açıp kapatıyor. Kızım böyle değildi erkek çocuk cidden yaramaz oluyor he
Yaaa zaten anneler nerde olur mutfaktan baska Ne tatlilar ama dimi cok masumlar Bazen benim yanimdan geciyor baska yerde ariyor bizimki de.. Ben burdayim ne ariyorsun diyorum kostur kostur geliyor gulerek
Keşke bende adet olmasaydim ‍♀
Aaa neden Ben de keşke olsam da şüpheden kurtulsam diyorum.

Yoktur yoktur içini rahat tut
Hemde nasıl varya
Bizimki de herşeyi atıyor güya kız ama hiç
Değil gibi erkek gibi yaşıyor

Bence adetin başlamamasi demek yumurtlamanin olmaması demek diye düşünüyorum

Kızlar bugün test yaptım çok şükür negatif cikti iki gün geçti adetim hamilelik riskim yoktur degilmj Allahim şu sürtunduk hamilemiyim diye soranlar gibi oldum ama çok panik oldum

Değilsindir benim onu yapmaya bile cesaretim yok
Benimde yoktu ama çok panik oldum stresten mahvoldum bugün yapayım en iyisi dedim eğer sonuç doğruysa degilim şüpheli sadece bi ilişkim var üzerinden 20 gün geçti sanırım gebelik olsaydi cikardi adet olunca doğru kadin doğuma kosacam spiral taksın çifte korunacam maddi manevi 3. Çocuğu kaldıracak güçte değiliz

Aaa cok erken çıkardı ya geçmiş olsun kuzucuk çok yorulmuştur
Uff hemde ne çok bn hasta diye sabah götşrmüştüm abiden geçmişti
Gece de acillerdeydik fitil iğne
Bugün farkettim altlarda yanları çıkmış o yüzden mahvolmuş
Neyi zamanında yaptı ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…