2021 Aralık Anneleri

Ohooo benimki çöp toplayıcı hiç okuma onları tepkileri normalse günlük hayatta okuyupta kendini darlama

Helal olsun
2. Bebeler daha akıllı üzmez anacığını

Hosgeldin,benimki de tüm tekerlerle oynamayı seviyorum.Arabayi eline alıp tekerini döndürüyor.Su topu yukarıdan koyuyorsun done done düşüyor oyuncak var 2 tane topu var ikisini iki eline alıyor uzun sure bırakmıyor oynuyor.Ben hiç araştırmadim inşallah normaldir

Hoşgeldin Rapunzel
O sadece tekerlek oynamayla olmuyor endişe etme. Gözünün içine bakıyorsa az buçuk seni anlıyorsa cok kurcalama
WC de bile rahat değilim yanından ayrılınca düşüyor peşime heryerde benimle
Bizimki de kapıyı yumrukluyor

Sessizce gidiyorum görmeden gidip geleyim diye, radarı mi var anlamıyorum sipanin
Kızlar adetim 1 gun gecti sinirlerim bozuldu ibsallah hamile değilimdir çok emiyo o düzeni etkiliyormudur acaba asla hamile kalmamalıyım bi olsam spiral taktırmaya kosacam çok stres oldum
Ben daha hiç olmadım ve sanki karnımda bisey kıpırdıyor çıldırmak üzereyim Kordon bağlandı benim ama yine de en baştan beri içimde bir korku hep. Bayagi bebek kıpırtısı gibi
Ne zaman test yapsam emin olduğum için alıp yapmıştım o yüzden test yapmaya da korkuyorum. Bakalım varsa doğunca haberimiz olur

Ben regl konusunda seni yalnız bıraktım 3 gün önce oldum hala devam ediyor.Pet falan dayandiramadim.O kipirtilqr bende de vardı ama ben emindim çünkü koca ile ev arkadaşı mofundayix.Benimde tüpler bağlı ama Allah ol derse olur.

Şimdiye doğardı ya

Ufff tuvalete dalıyor zaten çoğunluk tutuyorum uyuyunca koşuyorum

Bnmkinin odalarda beni bi araması var direk mutfağa gidiyor orda yoksam lavabo sonra diğer odaları arıyor. Geçen beni bulunca sevinçten bi atladı üstüme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…