2021 Aralık Anneleri

D dlay_32 Senin bıdık yürüme çalışmalarına başladı mı
Benimki hasta öksürük nurun akıntısı ateş oldu 38.5 lira çıktı filan 1 haftadır hasta,aynı zamanda üstten 4 dış birden çıkarıyor.O yüzden 7/24 kucakta yada bebek arabasında sokakta geziyoruz.Ayni zamanda iştah gitti kilo vermiş ellerini bırakıp ayakta duruyor ama daha adim at.adi.

Yapma ya çok geçmiş olsun
Hastalık dönemi zor geçiyor

Bizim de hastalık yeni bitti tatil dönüşü önce kız sonra abi hasta
Dr bize umca verdi sende ver hafif geçirir enazından bi dahakine
Çöl şükür baya gidiyor tabi düşüyorda bu hafta inşallah ayakkabı almaya çıkıcaz

Maşallah evde vardı umca eşim tarihi bitecek diye bitirmiş.Ablaya kullanıyoruz oğlan için hiç sormamistim kaç damla veriyorsun?Bide bugün kontrole gittik bizim doktor günde 1 tatlı kaşığı üzüm pekmezi ver dedi.Mamalarina koyuyordum öksürüğü faydası olur öksürük şurubu vermiyoruz dedi.Yarin verecegim artık.

Kızlar benim gibi hala adet olmayan varmi? Çok bunalıyorum afakanlar basıyor en ufak şeyde kavga çıkarır oldum.Nolur yalnız değilsin deyin bide hastalık dış derken tükenmiş hissediyorum.1

Sabah akşam 5 damla dedi
Bnmki de tadını beğenmedi Bnde pekmez vermeye başladım sabahları

Kızlar benim gibi hala adet olmayan varmi? Çok bunalıyorum afakanlar basıyor en ufak şeyde kavga çıkarır oldum.Nolur yalnız değilsin deyin bide hastalık dış derken tükenmiş hissediyorum.1
Ablam tam bir sene sonra olmuştu mutluydu baya halinden. Bence olmak daha zor yatakta geceleri cocukla debelenirken çarşafı batırmayayım diye bide ekstra özen gösteriyosun böyle ben sevmedim

Ben de hala adet olmadım. Şu son zamanlarda benim kız bi extra huysuz. Sürekli emmek istiyor. Geceler saat başı uyanıyor emiyor, yoruldum bende

Bizim ilk alt dişlerle üstlerin arası 3 ay oldu diğer 6 tane max 1 hafta oldu araları
Bizimki aralıksız cikartti ve hala çıkıyor. 8 oldu diş sayısı. Ablası bu zamanlar daha ilk dişini cikartmamisti bile Bir de bu son dişlerde ısırmaya başladı bulduğu yeri. Öncekilerde yapmıyordu
Çok geçmiş olsun canım. Hasta olunca ekstra zor oluyor. İyileşince birden atağa kalkar ama sıçrama oluyor o dönem de
Ben olmadım. Şüpheyle yaşamak kötü oluyor. Olsa da kurtulsam diyorum ben de. Benim diğer çocuklarda da 1 yılı devirmişti.

Ben gece emzirmeyi kestim 4 gün falan oldu sanırım. En son uyumadan yarım saat bir saat önce emziriyorum duruma göre sonra bide sabah 5 bucuktan sonra ne zaman isterse. Ek gıda biraz daha düzeldi. Doktora yaptığımız yemeğin ortalama 2.5 dilim sebzesini yiyor dedim gayet yeterli dedi. Yemediği dönemde böyleydi suan daha iyi yiyor kahvaltı falan.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…