2021 Aralık Anneleri

Benim bebeğim de yumurta sarısını sevmiyor beN bugün patatesi Küp küp doğradım haşlayıp Sonra zeytinyağında hafif çevirdim üstüne de yumurta sarısını döktüm severek yedi. Hemde ezmedim patatesleri kendi çiğnedikçe sevdi sanki

Olabilir aslında deneyeyim bakalım.ben birde tek çeşitle daha zor yediğini far ettim yani tek çorbadansa yanına bir çeşit olunca daha iyi yiyor birde yemeyi keserse biraz su veriyorum üstüne bir iki kaşık daha yiyor

Dün milladımız oldu denilebilir yaklaşık iki aydır komando gibi Sürünüyoruz dün emekleme pozisyonuna geçti arada sürünüyor arada emekliyor.yüz üstü pozisyondan oturur pozisyona geçmeye başladı ve dizlerinin üstünde tek başına ayağa kalkmaya başladı.abimiz dönmeyi 9 ayda anca yapınca ikinciden de beklentimiz çok düşüktü ama hızlı çıktı

tulay283300 canım merhaba sen de çalışmaya başlamıştın di mi nasıl gidiyor bebiß ve sen almıştınız mı ben çok üzülüyorum birakicam nasıl olucak emmeden nasıl yapicak diye sizin nasıl gidiyor merak ettim yakinda ben de baslicam da

Nasil dis mi gicirdatiyorlar

Anim ne sevimli gorunuyordur

Bugun cok huysuzlandi. Yarim saat uyudu uyumadi. Zormus dis isi
Vampir gibi
Geçmiş olsun. Düşmeden buyumuyorlar ne yazık ki

Geçmiş olsun. Düşmeden buyumuyorlar ne yazık ki
Teşekkür ederiz Evet öyle malesef ama yinede eşler bizim kadar öngörülü değiller tehlikeyi bizim kadar sezemiyorlar o yüzden artık daha çok tembihleniyor bizler evde dünya kadar iş yaparken biyandan çocuğa bakıyoruz gözümüz hep üzerinde oluyor hatta yeri geliyor kucağmızda yapıyoruz eşim cocuğa bakıyorsa yada kucağındaysa başka hiç bir iş yapamıyor eğilip yerden bişey alamaz nasıl yapayım kucağımda çocuk var diyor

Erkekler öyle ama bebeğe bakıyor ya onun için büyük iş

Hepsi mi öyle bazen çok komiğime gidiyor ya ben kalıplı biride değilim seyit onbaşı gibi çocukla üstüme herşeyi yükleyip yapıyorum o sen alsana bende cocuk var diyo
Yalnız değilsin eğilip suyu bile alamıyor versene diyor çocuk kucağımda

Başladım canım üçüncü haftaya girdik ilk haftamiz zorlu geçti ama çok şükür düzene girdi sayılır
Sabah emzirip bırakıyorum 7 bucukta uyanıyor 9 gibi tekrar uyuyor uyanınca kahvaltısını yapıyor öğlen eve geliyorum, emmelerimiz azaldı ama reddettiği için değil ara öğün/ öğün saat saat gidiyoruz genelde gece daha çok emiyor
Hiç sıkılma canım bir şekilde o sürece anne de bebekte alışıyor

Evet gece gece canım sıkıldı bebeğini sünnet ettiren anneler bezini açtığınızda ucu deri içinde mi duruyor yoksa direk pembe kısmı gözükür vaziyette mi?

Evet gece gece canım sıkıldı bebeğini sünnet ettiren anneler bezini açtığınızda ucu deri içinde mi duruyor yoksa direk pembe kısmı gözükür vaziyette mi?
Üçü sanki içine kaçmış gibi sadece ucu gözüküyor dimi bizimkide öyle hatta bu ayki kontrolde Dr sorduk.Dr kendi deriyi çekip baktı ucu aslında dışına çıkıyor dedi yapışıklık olabiliyormuş ama deriyi geriye cekebiliyorsan yapışıklık olmuyormuş kilolu olduğu için öyle gözüküyormuş

Kaç kilo suanda sizin oğlan? Şöyle gibi görüntü. Üstünde yazanda canımı iyice sıkan kısım bidaha olsun hiç istemem. Deriyi çekince tam gergin olarak uç çıkıyor veya kendiliğinden büyüyünce ucu cıkıyor ama tam gergin değil. normal halindeyken büzüşük deri içinde kalıyor gece gece canım sıkıldı çok ya.

Eklentiler

• 7A1C2E7F-DCB4-4596-8A75-E77A935DCB31.jpeg
    21,3 KB · Görüntüleme: 54
Yok bizimki böyle resimdeki kadar geride değil yine ucu ve ucunun yuvarlak kısmı gözüküyor deriye deriyi geriye doğru cekincede tam olarak geliyor bizim oğlan 11 kiloya yaklaşıyor

Yok bizimki böyle resimdeki kadar geride değil yine ucu ve ucunun yuvarlak kısmı gözüküyor deriye deriyi geriye doğru cekincede tam olarak geliyor bizim oğlan 11 kiloya yaklaşıyor
Tam bu kadar değil bizimde ama yinede ucu içerde oluyo. Yarın dahada incelicem bizimkinin kendi halinde duruşunu. Bizimki 9100 falandır en fazla doktora sorcam en kısa zamanda inşallah gerekmez tekrar

Tam bu kadar değil bizimde ama yinede ucu içerde oluyo. Yarın dahada incelicem bizimkinin kendi halinde duruşunu. Bizimki 9100 falandır en fazla doktora sorcam en kısa zamanda inşallah gerekmez tekrar
Bizim boyumuzda uzun yani kilo olarak kaldırıyor bizim Dr bir yaşından önce çok yorum yapılamaz gibi konuştu sizin Dr ne diyecek bakalım benide bilgilendirebilir misiniz

Bizim boyumuzda uzun yani kilo olarak kaldırıyor bizim Dr bir yaşından önce çok yorum yapılamaz gibi konuştu sizin Dr ne diyecek bakalım benide bilgilendirebilir misiniz
73 cmdi bizimki ay başında cok tombik değil ama etli. Ucu tam içerde değilmiş ucu gözüküyor yanlardan etler toplanıyor. Bilgilendiririm tabi önümüzdeki hafta içi gideriz diye düşünüyorum doktora ama telefondanda başka bi çocuk cerrahına sordurcam tanıdığımıza haber veririm.

Ayy çok mutlu oldum kuzum alışıyorsanız ne mutlu çok sağol içim rahatladı canım bizim de öyle olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…