2021 Aralık Anneleri

Valla ben de aynı keşke acıyı ben çeksem de o rahat etse çocuk ağzını parçalayacak nerdeyse çok acısı var belli damağı şiş ama ne gelen var ne giden
Onların diş Derinden derinden geliyorlar bana da sağdan soldan geliyorlar artık

Bazılarında da dişi çıkmış hiç farketmedik falan diyor nasıl oluyor bilmem. Yani bu sancılı süreç sürekli devam ediyor azalma yok öyle mi
Benim kızımın bir yaşında 6 dışı vardı ve çıkardığı bütün dişleri hiç farketmedik huzursuzluk yoktu kendi kendine geçti o süreç
Ama oğlum başka, hala hiç dişi yok ama huzursuLugu tavan yapmış durumda ciksa da rahatlasa yavrum

Aha aynı biz hiç oğlumda diş sıkıntısı ne bilmedim bilsem unutmam diye düşünüyorum ama maşallah kızın ki

Ben de aynı valla ve asla çıkmaya niyeti yok delirmek üzereyim
Bizimkilerin nice bu kadar dışı geç geliyor anlamadım ,benimkinde ne şişlik var ne bişey ama aşırı huysuz huzursuz 0 uyku sürekli ağlama mizmizlanma
Kvalidem kemiklerinin güçlü olduğu için dişleri geç çıkıyor dedi ne kadar doğru bilemiyorum

Valla benim kayınvalidem de geç çıkan diş iyidir sağlam olur diyor ama bu da çok geç oldu sanki teyzemin kızının ilk dişi 14 aylıkken çıkmış

Valla benim kayınvalidem de geç çıkan diş iyidir sağlam olur diyor ama bu da çok geç oldu sanki teyzemin kızının ilk dişi 14 aylıkken çıkmış
Bı bekleseymis 18 nde cikarsaymis ay bilmiyorum bizimkilerde öyle olursa hiç sasmayacam aylardır su huzursuzluk sendromunu dişe yorduk hiç ne gelen var ne giden,seviniyordum ise baslamadan yavaştan dişleri çıkar rahat ederim görünen o ki mahvolacagim iyice

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…