2021 Aralık Anneleri

Bende oyleyim canim tuvalete gidemiyorum benimle de oynamiyor etrafı karistiriyor ama tikitimi duysa bağırmaya başlıyor

Bende oyleyim canim tuvalete gidemiyorum benimle de oynamiyor etrafı karistiriyor ama tikitimi duysa bağırmaya başlıyor
Gece dinlenemeyince gündüze enerjim olmuyor hiç. Neden böyleler bilmiyorum bu gece saat başı kalktık saat başı memeyi alıyor ağzına hiç şaşmıyor allah kolaylık versin hepimize.

Arkadaşlar benim oğlum 7 buçuk aylık oldu günlük anne sütü ek gıda beslenme düzenini lütfen anlatır mısınız ben meme ek gıda dengesini saatini vs ayatlayamadım bir türlü mesela sabah uyandı anne sütü sonra ne kadar zaman sonra kahvaltı sonra uyurken tekrar anne sütü sonra işte şu saatte şunları veriyorum gibi açıklarsanız çok sevinirim teşekkürler şimdiden

Evet yaşını doldurana kadar böyle giderse yaşında keserim nasipse. Emziğide bıraktırdım geri mi versem diyorum ama ilerde bıraktırmak daha zor olcak diye istemiyorum pek.
Emzikle daha iyiyse bıraktırmasaydın keşke. Onun da sırası gelirdi nasılsa bırakırdı.
Benimki de 7,5 aylık. Biz anne sütü ağırlıklı gidiyoruz hala. Sabah uyanınca emiyor. Uyandıktan 2 saat sonra uykusu geliyor. O yüzden 1 saat sonra kahvaltısını yaptırıyorum. Kahvaltıda yumurta, peynir, zeytin, salatalık vs yiyor. Sonra uykuya geçerken yine emiyor. Yatmaya 1 saat kala da küçük kavanozun yarımı kadar yoğurt, belki biraz da meyve yiyor. Yani şu an 1 ana öğün ve 1 ara öğün veriyorum. 9. Ayda iki ana öğüne geçeceğim. Ek gıdayı fazla verdiğimde emmeyi azaltıyor, sütüm de azalıyor. İşyerinde sağdığım için farkı görebiliyorum.

Kızlar selam uzun zamandır giremedim oğluşum çok huysuz ve uyku düzeni bozuldu toparlayamıyoruz sanırım diş çıkmaya başladı tahmini kaç güne gelir tecrübesi olanlar

Eklentiler

• 1E4D8697-9B54-44FC-9561-C389EDC3E490.jpeg
    63,6 KB · Görüntüleme: 50
  • 6893F973-9A28-41FC-BF2D-410DFB2C7D2F.jpeg
    68,5 KB · Görüntüleme: 33
  • 23F185BA-74B9-4438-8C45-A11C9B238CB9.jpeg
    58,8 KB · Görüntüleme: 34
  • A6037F73-0533-427C-BD60-29EA7D256A59.jpeg
    62,9 KB · Görüntüleme: 57
Kızlar selam uzun zamandır giremedim oğluşum çok huysuz ve uyku düzeni bozuldu toparlayamıyoruz sanırım diş çıkmaya başladı tahmini kaç güne gelir tecrübesi olanlar
zaman alıyor 10-15 güne 2. Cisi patlar yine sil baştan bizimde üstler patlamak üzere çıldırmak üzereyim

Bizimde ikinci görünüyor gece sürekli uyanıyor gündüz huzursuz ek gıdada zorlanıyoruz bende perişan haldeyim sürekli eller kulakta canı aciyo çok üzülüyorum 1. Si 1 hafta kadar sürdü huzursuzluk tam düzeldi dedim ikincisi göründü

Bu soruyu sormak için girdim. Kaç biberon denedim tutmuyor . Kaşık bardak vs en fazla bi yudum sonrası yok. Hic sevmiyor suyu ve hava cokkkkkk sıcak bezi kupkuru. Böbreklerine zarar hep
Bizimki içiyor her şekilde biberon bardak portakal suyunu ayranı küçük kahve Yanı bardağında veriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…