2021 Aralık Anneleri

Yaa ben o ilk 6 ayı bebeğin 6 ayı saniyordum hiç özlüğede sormadım kaç gündür 1,5 saat yapıyorum aklıma tüküreyimmm neyse mesajını gördüğüm iyi oldu valla yarım gün yaparım şimdi ,ben aktarma yapamamıştım ama çalışır vermemişti doktor 19 Ağustos ta bitecek benim

Kamuda maaş kesintisi olmuyor yalnız maaş haricinde performansa bağlı ek ödeme alıyorsanız onlar çalıştığın saat kadar hesaplanır

Ayyy demee ben 10 dk nin bile hesabını yaparım vallaözlük hesapliyor günleri sizden dilekçe almadılar mi sut izni için

Yoo gittim direkt başla dediler bende biliyorum sanıyorum sormadan çıktım
Hangi kurummus o Bizim kurum ise dondugumuz gün dilekçe alıyor süt iznini kullanma saatlerini yazıyoruz özlük hesapliyor en zaman başlayıp ne zaman biteceğini felan

Peki bebeğin davranışlarınds bı değişiklik oluyor mu mesela huysuzluk sinirlilik vs

Peki bebeğin davranışlarınds bı değişiklik oluyor mu mesela huysuzluk sinirlilik vs
Ben sabah 8 buçuk gibi çıkıp öğlen 12 de geliyordum eve bir buçuk gibi gidip 3 buçuk ta cikiyordum İşyerim evime çok yakın bebeği de kayınvalidem kendi evimde bakıyordu ona da alışık olduğundan çok sıkıntı olmadı zaten kızım sabah 9 bucuk gibi uyanıyordu
Sadece ek gıda dönemi olduğu için sıkıntı yaşadık KV de korktu boğazına kaçar bişeyler diye hep bulamaç verdi hala bile onun çilesi var evde kahvaltı kültürü sıfır kizimda 6 yaşında şimdi
Hiç korkma bebekler iki güne alışıyor duruma aslında anneler içinde iyi oluyor sonrasında kaliteli zaman geciriyorsun bol bol
Tabi anne yüreği işte bırakmak istemiyorsun yinede

İnşaallah yaa . Çok üzülüyorum ve de korkuyorum . Teşekkür ederim rahatladım minicik

Kızlar osanit diş topu kullanan var mı ? İnstagramda bir anne önermiş yorumları falan da baya iyi sakinleştirdi çok etkili bitkisel ilaç yazıyor ama size de sorayım dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…