2021 Aralık Anneleri

Aynennn
Emzirme danışmanı böyle durumlar için adet döneminde kalsiyum ve magnezyum desteği alabilirsin demişti kullandığım multivitaminde vardı geçenlerde bittiği için daha almadım
Ama hakikaten bu kez diğer zamanlara göre daha da azaldı

Bitek süt sıkıntısıda değil bide benim adet öncesi bi kaç gün acayip uyku ve gerginlik halim olur enerjim çekilir ama bebeyle işkenceye döndü o halleri yaşamak keşke adet olmasaydım valla ya

Ay bem pregnacare kullanıyordum ama artık o kadar pra vermek istemiyorum. İki üç ay oluyo bırakalı ve saçlarım dökülmeye başladı. Vitamini kullanırken dökülmüyordu ucuz yollu vitamin önerilerinizi alırım
Bitek süt sıkıntısıda değil bide benim adet öncesi bi kaç gün acayip uyku ve gerginlik halim olur enerjim çekilir ama bebeyle işkenceye döndü o halleri yaşamak keşke adet olmasaydım valla ya
Zor anacım zor kadın olmak zor

Benimki efamom 30lu 120 140 arasi drgisiyor fiyati sizinki ne kadardi bilmiyorumda uygun gelirse diye yazayim dedim

Benimki efamom 30lu 120 140 arasi drgisiyor fiyati sizinki ne kadardi bilmiyorumda uygun gelirse diye yazayim dedim
Siz paalıdan gitmişsiniz hep ya ben decavit elevit onlarlaydım hep 50 küsür falandı 60 lısı J jijikalp bırakınca benimde döküldüler ama yinede hamilelikten öncesine göre daha iyiler

Yaa benim dökülme 4. Ayda çok fenaydı vitamin kullanmama rağmen ama 6. Ayda bitti çok şükür
Ben efamomla devam edeceğim

Ya buraya yazarken surekli icim buruk su son konu canimi cok skıyor biri yanlis anladigi icin oyle bise soyledi, digeri hic bisey demedi nerelere geldi konu ya
Yaaa neler olmuş burda. Ben saftirik gibi bı buraya giriyorum cikiyorum . Çok nadir yorum yapıyorum başka yerlere de. Ne kadar da ciddiye alınmış herşey. Yani benim için burası bazen eğitici bazen eğlendirici bir yer . Şahıslar hiç önemli değil hepimiz anneyiz herşeyin en iyisi olsun istiyoruz fikir alışverişinde bulunuyoruz vs vs vs . Coookkkk ilginç ve korkunç şeyler olmuş sanırım

Valla ne yalan soyleyim benim de cok agirima gitti, konuya cok yazan birileri oldugumuz icin haksizligi cok net gorebildik. Ben cok merak ettigim icin sormak istiyorum, merve ‘ye ne oldu? Nicin oldu? K Kazen
Gercekten ama gercekten biz hicbi sey anlamadik okuduklarimizdan farkli bi durum mu oldu? Konu nicin bitter’e verildi?

Ya buraya yazarken surekli icim buruk su son konu canimi cok skıyor biri yanlis anladigi icin oyle bise soyledi, digeri hic bisey demedi nerelere geldi konu ya

Evet kesinlikle katılıyorum.
Bu grupta bahsedildiği gibi hiçbir zaman dedikodu olayı da dönmedi o kadar boş vakti ve keyfi olan insanlar da değiliz ayrıca

Evet kesinlikle katılıyorum.
Bu grupta bahsedildiği gibi hiçbir zaman dedikodu olayı da dönmedi o kadar boş vakti ve keyfi olan insanlar da değiliz ayrıca
Ve gercekten merve sadece kazenin ilgisi yok ben bilmiyorum demisti..kesinlikle konusunu gecirmemisti...sonra tek serzenisi ya bizim grupta oyle insanlar yok oldu.. cunki kazen bi kac kelime yazinca bi cogumuz sok oldu burada kimse bugune kadar g...zekali bile yazmamisti konu buralara nasil geldi hic anlamiyorum merve banlanmamis galiba bir daha giremeyecekmis bu durum beni cok cok uzuyor

Nasıl yani ya?
Ben kendi isteğiyle bir süre çekildi zannediyorum
Yönetim tarafından mı bi müdahele oldu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…