2021 Aralık Anneleri

Denedim onu farklı ortam geliyor etrafa bakınıp ellemek istiyor Bnde bezliyken kucağımda tutuyorum.
Bizim uykuya geçiş çok zor oluyor emzikte kullanmıyor
Bu gece bi baktım biri beni çekiştiriyor uyanmış Bnm üstüne atlamaya çalışırken yakaladım kızda deli cesareti var heryere tırmanma iyi erkek olmamış tavana asılırdı sanırım 😂😂😂
Hahahaha bizimki de sabah kendi yatağından bizim yatağa geçmiş suratıma bi yapıştırdı 😂😂
Çok büyük sabır sınavları 😂

Hahahaha bizimki de sabah kendi yatağından bizim yatağa geçmiş suratıma bi yapıştırdı 😂😂
Çok büyük sabır sınavları 😂
😂😂 sabah abinin odasına gitti Bn başka odaya geçince git tırman çocuğu çekiştirmiş garibim şok yaşadı
Anne diye bi bağırışı vardı😂

Son düzenleme:
Ah dostlar dostlaarr bu çocuğun uykuları haram oldu geceleri
Uyanıp ağlıyor 🥺🥺
Bir uykusuzluğa daha tahammülüm kalmamıştır
Geceleri 5+3+2 saat deliksiz uyuyan bi bebeydi bu ya ne zaman bu hale geldik 😂
3 aylıken 7 saat uyanmadı diye vicdan azabından ölmüştüm ah günler 🤣
Artık sadece kucakta pışpışlanıp yatmaya alıştı gece ağlayınca da ayakta geziyoruz mecburen bigün odada gözüm kapalı virajı alamayıp yere toslayacağız 😂
Bizimki de bir haftadir oyle. AYlardir araliksiz uyuyan bebegim gitti yerine saat basi uyanan canavar geldi😂 aglayarak uyaniyor, yan ceviriyorum emzik takiyorum hemen uyumaya devam ediyor. Ama her saat basi uyandigim icin ne uyku kalitesi kaldi ne huzur😶 ben de sebebini anlamaya calisiyorum aclik mantikli geldi ama bazi yerlerde de cok tok yatirmayin falan yaziyor bilemedim😶

Bizimki de bir haftadir oyle. AYlardir araliksiz uyuyan bebegim gitti yerine saat basi uyanan canavar geldi😂 aglayarak uyaniyor, yan ceviriyorum emzik takiyorum hemen uyumaya devam ediyor. Ama her saat basi uyandigim icin ne uyku kalitesi kaldi ne huzur😶 ben de sebebini anlamaya calisiyorum aclik mantikli geldi ama bazi yerlerde de cok tok yatirmayin falan yaziyor bilemedim😶
Ya çok tok yatırmak bana da doğru gelmiyor hazım sıkıntısı olabilir
Ki onu da denedim yine de
Bizimki bir şekilde uyanıyor geri dalamadığı için ağlayarak destek bekliyor
Eşim nöbetleşe yapalım bari dedi ama eşek sıpası benimle uyumaya alıştığı için babası kucağına aldığında kıyamet kopuyor 🙄
Uyku eğitimini tek bir kişi vermeli diye başıma iş açtım 🤣

Şikayetlerinin sebebi belkide diştir geliyodur😬
Bi sebebi olsa gam yemem, keskeee😂
Ya çok tok yatırmak bana da doğru gelmiyor hazım sıkıntısı olabilir
Ki onu da denedim yine de
Bizimki bir şekilde uyanıyor geri dalamadığı için ağlayarak destek bekliyor
Eşim nöbetleşe yapalım bari dedi ama eşek sıpası benimle uyumaya alıştığı için babası kucağına aldığında kıyamet kopuyor 🙄
Uyku eğitimini tek bir kişi vermeli diye başıma iş açtım 🤣
Tok yatirdiginda da mi agladi😒
Ben de sut verip yatiriyodum ama sut tok tutmuyor diye bi mama falan deniyim bari bugun.
Valla benim koca kisisi asla uyanmadigi icin ona guvenemiyorum nobet konusunda 😂

Denedim onu farklı ortam geliyor etrafa bakınıp ellemek istiyor Bnde bezliyken kucağımda tutuyorum.
Bizim uykuya geçiş çok zor oluyor emzikte kullanmıyor
Bu gece bi baktım biri beni çekiştiriyor uyanmış Bnm üstüne atlamaya çalışırken yakaladım kızda deli cesareti var heryere tırmanma iyi erkek olmamış tavana asılırdı sanırım 😂😂😂
Ben de bunun erkek versiyosunu var hee 😶‍🌫️

X