2021 Aralık Anneleri

Kizlar bayram kötü başladı malesef bebişin ateşi çıktı 38 derece vücudunu ılık suyla yıkadım calpol verdim pipisinin ucunda hafif kanama var beze de geçmişti su içmiyor ondan olabilir mi idrar yolu enfeksiyonu geldi aklıma şimdilik doktora goturmedim genel durumu iyi inşallah gece acillik olmayiz

Kizlar bayram kötü başladı malesef bebişin ateşi çıktı 38 derece vücudunu ılık suyla yıkadım calpol verdim pipisinin ucunda hafif kanama var beze de geçmişti su içmiyor ondan olabilir mi idrar yolu enfeksiyonu geldi aklıma şimdilik doktora goturmedim genel durumu iyi inşallah gece acillik olmayiz
Geçmiş olsun
Bn ateşten korkuyorum ya o yüzden hemen götürüyorum

Son düzenleme:
Merhaba elinizde babyjörn anakucagı olan artık ihtiyacı olmayıp satmak isteyen var Mıdır😃 hala kullanıyor musunuz bilemiyorum gerçi

İyi bayramlar nerelerdesin kaçtır aklımdasın unutuyorum sürekli paşa nasıl keyifler iyi mi
Valla paşa iyi çok şükür emeklemeye başladı gözümü üstünden ayıramıyorum. 😂
Valla karman çorman oldum bitter ne sen sor ne ben söyleyeyim özel hayatım çok karıştı sabırla bekliyorum sadece canım çok sıkkın

Valla karman çorman oldum bitter ne sen sor ne ben söyleyeyim özel hayatım çok karıştı sabırla bekliyorum sadece canım çok sıkkın
Sorma bizde emekliyoruz heryerden heran çıkabiliyor
Rabbim feraha çıkarsın hayırlısı olsun rabbim iyi etsin

Kaynanamlardayız, çok sıkılıyorum burda 🙄 Sizde sıkılıyormusunuz kaynana evinde 😅 Bebiş de ayrı bir huysuzlanıyor 🙄
Allahtan sıkılmıyorum çünkü kocam kendi ailesi ve bizimkilere gitmeye bayılıyo🤣 ama bazen cok gidince yeter kimseyi görmek istemiyorum artık ara verelim diyorum 15 gün sonra bidaha teklif ediyo sabrı o kadar 🤣

Ya yok yulaf ezmesi değil miydi o hani bebekler şçin çiğnemesi daha kolay mı ne oluyo bi versiyonu daha vardı alcam ama neydi bulamıyorum
Ruşeym olabilir mi?
Kız ne temizliği bebişle bayram temizliği mi olur umrumda değil 🤣
Gelen giden oluyor bize mecbur biraz yapıyoruz ya hiç istemesem de 🥴 Eşim yardım ediyor sagolsun. Bugün de kurbanla uğraştık pert oldum 😬

Ben de nerelerdesin diyecektim
Tosbikler hareketlendi 😊
Sorun neyse en kısa zamanda kolaylıkla çözersin inşallah her şey güzel olsun 🥰

X