2021 Aralık Anneleri

Hurmayı son ay tüketmek lazım kolay doğum için öyle diyorlar ilk aylar düşüşe sebeb olabilirmiş kasları gevşettiğinden
Son aylar da erken doğuma sebep olabilir diye okumuştum ben de 🙈 İkinci trimester yenmeli diyordu. Bu arada çok sevindim güzel çıkmasına ultrasonun, darısı perşembeye ve bize 😍😍

Ben magnezyum değerim düşük çıkınca kullanmıştım
Demir zaten kan için kullanıyorum 2 aydır
Bi de multivitamin kullanıyorum balık yemediğim için
Ayrıca d vitamini kullanıyorum o da düşük çıkıyor diye 😂

Senin ilk mesajı bulamadım ama
Hadi hayırlı olsun
Darısı pazartesi günü benim başıma 😬
İnşallah güzel haberlerle bn perşembe tekrar gitçem detaylıya bakalım döner inşallah kızçem 😍

Çok şükür benim tertemiz geldi inşallah sizin de tertemiz gelicek dualarım seninle 🥰🥰 mutlaka ayrıntılı ultrasona gitmeni tavsiye ederim zaten ayrıntılı da doktor her organa tek tek bakıyor ve yüzünü bile fotoğrafını çekiyor burnunu ensesini hep söylüyor bana özel klinik olmasına rağmen nifty testini gerek görmedi kendi de yapıyordu oysaki testi, inşallah sana da gerek kalmayacak 🥰🥰
İnşallah kuzum inşallah allab razı olsun inş hepimiz sağlıkla sıhhatle zamanında kucağımıza alırız yavrularımızı 🙏🙏🙏🥰🥰🥰

Kızlar merhabalar bugün kontrolüm vardı bebişimiz büyüyor çok şükür iyi çıktı bi dahakine ayrıntılı usg için gidicem artık:nazar::KK36: bi kaç ilaç yazmıştı demir, vitamin falan şimdi alırken farkettim bi de Magnezyum yazmış bunu ne için yazdı acaba önemli mi kullananlar var mı aramızda ?
Oyyy balım bademim maşallah kuzummm özledim seniii yaaa

Ben de bu şekilde bilmiyordum canım benim bi de dediğim gibi tam denk geldi onları okudum çıktım buraya girdim onları okuduktan sonra yazmadan edemedim🤗 Allah hepimizin bebişlerini sağsağlim sıkıntısız bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin inşallah😍
Amin canim benim esimle konustuk biz de az once gidecegiz buyuk ihtimal 🥰

Detaylı diğer tarama testlerinden daha gerekli bence. Ben de taramaları yaptirmadim ama detaylıda diyelim kalpte bir sorun var doğar doğmaz müdahale edip önüne geçilebiliyor yada ilerlemesinin önüne geçiliyor daha doğrusu. Diğer organlar icin de öyle tedavisi olan bir hastalığı daha önce tesbit etmiş oluyorlar. Bazen Anne karnında bile müdahale edilebiliyor. Aldırmak diye düşünme. Ben de sorunu olsa dahi bu tür bir şeyi düşünmem ama detaylica incelenmesi güzel dediğim gibi.
Aynen canim oyleymis tesekkur ederim⚘

Eklentiler

• Screenshot_20210730-220150_Instagram.jpg
    Screenshot_20210730-220150_Instagram.jpg
    48,8 KB · Görüntüleme: 38
  • Screenshot_20210730-220223_Instagram.jpg
    Screenshot_20210730-220223_Instagram.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 38
Bacak agrilari icin ve kasilmalr olmasin diye yaziliyor diye biliyor canim ben de kulaniyorum
Hıı anladım canım o yüzden demek ki benim de arada bacağıma kramp giriyordu kullanayim bari 😊
Ben magnezyum değerim düşük çıkınca kullanmıştım
Demir zaten kan için kullanıyorum 2 aydır
Bi de multivitamin kullanıyorum balık yemediğim için
Ayrıca d vitamini kullanıyorum o da düşük çıkıyor diye 😂
Yarasın bebişlerimize tosuncuk olsunlar inşallah canım 😂
Oyyy balım bademim maşallah kuzummm özledim seniii yaaa
Kuzummm ben de senin özledim yaa😍 bayram dönüşü iş başladı yoğunluktan yazamıyorum girip okuyorum anca bebiş iyidir inşallah 😍 ben hiç hissetmiyodum ilk kez demin hissettim yaaa çok güzelmiş ❤️

X