2021 Aralık Anneleri

Benim gidecegim oyleymis sevindim insallah guzel gecer ilkinde bilemedm radyolog bakmisti
İnşallah cnm giderken çikilata ye bnm kız dönmedi yüzünü dr bile güldü çok gösterdin bide elinle kapatıyon dedi 🤣 perşembe kavanozu yiyip gitçem :KK70:

Bana her seferinde dr kendi söyledi detaylıda da dr söyledi verdiği raporda kg si yazıyor boyu göremedim
İnşallah birşey çıkmaz 16 Ağustos perinatolog görecek kendi doktorum içimi çok rahatlatıyor gittiğim perinatolog bir profesör ve benim doktorumun hocasıymış “kendisini tanıyorsam sana birşeyi yok bu bebeğin diyecektir” dedi ve radyolog için de “sağolsun Ahmet hocam da hiçbirşey yazmayı es geçmemiş” diyerek sitem etti umarım dedikleri gibi olur dün çok kötüydüm konuşmaları ancak bugün düşünüp idrak edebiliyorum

Canim insallah gecici kistir kaybolur kendisi.1 hafta cok bir fark degil minyon olabilir. Hayirli guzel haberlerini aliriz insallah🍀
Kendi kadın doğumcum 28. Haftaya kadar kaybolacaktır dedi ama radyolog beni çok panikletti umarım dedikleri yanlış çıkar

Fl uzunluğu kaç çıktı. Benimde 5 gün küçük çıktı bebeğim ama Doktor bişey demedi. Kistlerde genelde kapanıyor bence başka bir doktora gidip içini ferahlat yoksa geçmez kalan 4 ay böyle. Hep aklında soru işareti olur
Şimdi detaylı söyleyeyim 27.07 de kendi doktorumun ultrasonunda fl 20+3 çıktı bebeğin boyu ve kilosu haftasından daha iyi omurilik harika gelişmiş dedi kadın doğumcum. 30.07 de radyolog bacak boyunu 19+3 olarak ölçtü arada 3 gün var 3 günde nasıl kısaldı bu çocuk anlamış değilim kafam çok karıştı kendi doktorum bu kısalığın normal olduğunu 3 hafta ve üstü anormal dedi sen kısasın baba da kısa ise böyle olur zaten çocuk dedi o an ikimizde 3 gün önce gittiğimi ultrasona girdiğimi unuttuk ve ben eve gelip ultrasonuma bakınca gördüm bacak boyunu zaten çok ağlamaklıydım pek konuşamadım doktorla o anlattı ben dinledim randevu aldım perinatolog ile görüşeceğim

Şimdi detaylı söyleyeyim 27.07 de kendi doktorumun ultrasonunda fl 20+3 çıktı bebeğin boyu ve kilosu haftasından daha iyi omurilik harika gelişmiş dedi kadın doğumcum. 30.07 de radyolog bacak boyunu 19+3 olarak ölçtü arada 3 gün var 3 günde nasıl kısaldı bu çocuk anlamış değilim kafam çok karıştı kendi doktorum bu kısalığın normal olduğunu 3 hafta ve üstü anormal dedi sen kısasın baba da kısa ise böyle olur zaten çocuk dedi o an ikimizde 3 gün önce gittiğimi ultrasona girdiğimi unuttuk ve ben eve gelip ultrasonuma bakınca gördüm bacak boyunu zaten çok ağlamaklıydım pek konuşamadım doktorla o anlattı ben dinledim randevu aldım perinatolog ile görüşeceğim
Muhtemelen ultrason cihazi farki da var en guzeli iyi bir perinatolog gitmek insallah bir sikinti cikmayacak cnm

Bende radyologmuş gittiğin hiç takılma bence içini ferah tut. Perinatolog bu işin uzmanı. Kaç grammış minnoşun. Benimkide az zayıf çıktı diye boyuna yiyorum. Inşallah çok kilo almam

Ben de sorun oldugunu dusunmuyorum ama iyi bir doktora gitmek lazim benim ilk gebelikte de ilerleyen haftalarda kafa olcumu kucuk cikiyordu bazi seyler genetik minnos yuzlu bir kizim var :)

Bende genetiğe inanıyorum. Her çocuğun ölçüleri aynı olsa fabrika üretimi gibi benzer çocuklar doğardı 🤣

Bende radyologmuş gittiğin hiç takılma bence içini ferah tut. Perinatolog bu işin uzmanı. Kaç grammış minnoşun. Benimkide az zayıf çıktı diye boyuna yiyorum. Inşallah çok kilo almam
Bence normaldir kilosu zaten son uc ay acayip alacaklar😂bir de kilo olcumu de tam degil bence benim 700 gr eksik olcmus dogum yaptigim gunku olcumum yani:)

X