2021 Aralık Anneleri

Kızlar yarın 10 da doktora gideceğim. Lütfen dualarınıza ihtiyacım var kendini göstersin lütfen 5 6 paket çikolata yiyecegim artık açsın bacağını stres oldum
Git git gel öldüm sıcaklarda annem.gilin burasi hem sicak hemde nem İnternet bile.dogru düzgün çekmiyor arada girebiliyorum ev İnterneti oydu buydu aralıklı okuyabiliyorum yazılarınızı ama nekadar konu grup varsa merve beni alayına dahil edin

Hayatımda tanıdığım en gevşek insan kendimim hiç öyle şeyler yapamam. Muhtemelen doğurunca da ben kusurlarımla barışığım der gezerim o şekil.
Ahahahh ayni ben saldim çayıra 67 kiloyla ilk hamile.kalmistim finali 82 yle yaptim 2 yıl süt verdim derken cocuk 4 yaşına geldi 2.ye 75 kg ile hamile kaldım doğuma 100 le giderim gibi

Kızlar merhabalar bugün kontrolüm vardı bebişimiz büyüyor çok şükür iyi çıktı bi dahakine ayrıntılı usg için gidicem artık bi kaç ilaç yazmıştı demir, vitamin falan şimdi alırken farkettim bi de Magnezyum yazmış bunu ne için yazdı acaba önemli mi kullananlar var mı aramızda ?

Kızlar yazdınız mı göremedim ama şunu biliyorum. Medine hurması diyorlar ramazan ayında tükettiğimiz hurma. Ondan 1 tane gunde yemek hem bebeği besliyor hemde normal doğum düşünenler için doğumu kolaylastiriyormus yazılanlara göre denenmiş vs yazıyordu internette araştırması yapılmış...
Ben ilk hamileligimde yemiştim canim tatli isteyince ondan yiyordum peki finali ne mi oldu cocuk tosuncuk oldu mecbur sezaryen oldum orası ayrı

Rahim agzina nasil bakiyorlar ultrasonda gorunuyormu

Artik göstersin yoksa dogumda gostercek

Özelde ya bilmiyorum bana mi kisa geldi acaba bebegin olculeri soyledi ilk sonra ellerini omurgasini kalbini bobregini falan bana gosterdi
Benim de ilk gebelikteki cok kisa surmustu herseye bakmisti ama renksizdi fln goruntuleme uzmaniydi simdi perinatologmus insallah daha cok ilgilenir guzelce bana da gosterir:)

Detaylıdan çıktım 45 dk sürdü haftaya tekrar gitçem kızçe sırtını dönüp durdu istediğim pozisyon değil dedi dr bi ara kalktım 10 dk yürüdüm ama tık yok ilk gittiğimizde sol kolunun üstünde yatıyor dedi 26 cm miş 420 gr şükür bakılan herşeyi iyi çıktı Perşembe tekrar gitçem darısı tüm annelere bebişlere

Oy masallah prenseseyuzunu gostermedimi

Hurmayı son ay tüketmek lazım kolay doğum için öyle diyorlar ilk aylar düşüşe sebeb olabilirmiş kasları gevşettiğinden

Kızlar şimdi geldim ayrıntılı ultrasondan çok şükür tertemiz çıktı her şeyi hatta doktor risk olmadığını niftye gerek olmadığını söyledi cennetciim051215 Arsoney sizlere çok teşekkür ederim bana çok destek oldunuz Allah razı olsun
14.haftada erkek denmişti aöa Bugün ayrıntılı da prensesimin geleceği haberini aldık %99 sağlıklı bir kızınız olacak dediler bin şükür merve cinsiyetimiz değişti kuzuşum

Prenses surpriz yapmis sukurler olsun gozun aydin canim

Oy masallah prenseseyuzunu gostermedimi
Yok cnm sürekli eli yüzündeydi
Dr bile güldü çok gösterdin bide kapatıyorsun dedi kalk biraz yürü gel dedi
Maşallah tık yok rahatına pek düşkün karnım ağrıdı o kımıldamadı dr oynata oynata adam artık haftaya tekrar gel dedi

Nazli kizimiz sizi biraz ugrastirayim demis

Ben demiştim bak güzel haberlerle döndün bize :) Rabbim sağsağlim kucağına almayı nasip etsin cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…