2021 Aralık Anneleri

Benim ilk gebelikte miyomumda vardı zaten ilk günden belliydi sezaryen olacağım hiç kendimi normal doğuma odaklamadim o yüzden herseyin normali daha sağlıklı diye düşünüyor koca kişisi kizimda erken doğdu 25 gün ilk gebelik cahillik işte gece sancilandım su felan gelmeyince karnım agriyor sandım meğerse doğum başlamış miyom olmasaydı çok kolay normal doğum yapardım kısmet

2 haftayı geçmediği sürece sorun yok diyorlar olabilir öyle sıkma canını normal bence çok fark yok arada

Di mi beni de hep tartiyordu yok yemeye dikkat falan benim som zamanlar bahara denk gelmisti ustumdekiler ince diye cok almamis saniyordu kisin botlarla fln cok cikiordm
Tartıya çıkarken benimde tamamen soyunasım geliyor ayakkabıları falan fırlatmak istiyorum asistan kızda küsuratları yuvarlayıp söylüyor

Bir de neler yesek bizdrn ziyade bebise kilo yapar acaba:)ben kasar peynir kuruyemis muz falan duydum sizler neler biliyorsnz?

Sezeryan sonrası vajinal doğum süslü isim vermişler normal doğum
Vay be
Öyle havalı isim ki İnsan başka bi şey sanıyor
Ilk mi sizin de? Ya da kotu tecrubeleriniz mi var
Yok benim ilk olacak inşallah
Ama ben acı veren hiçbi şeyi sevmem
Öyle bi anı istemiyorum o yüzden
Bi de diğerlerinin anılarını çok dinledim
Çat bi bakmışsın salona doğuruvermişsin kendin. Korkma ayol. Belki olur çok çok rahat olur bilemeyiz.
Ben şok öyle bi şey olursa valla
Doktoru ararım artık ben doğurdum sen işine nal6 diye

Bir de neler yesek bizdrn ziyade bebise kilo yapar acaba:)ben kasar peynir kuruyemis muz falan duydum sizler neler biliyorsnz?
Bence böyle şeyapmaya gerek yok. Hiç plan yapmayacaksın. Standart gelişimi olan normal olan bebe gerekli kiloda olacak zaten. Boşveeeer.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…