2021 Aralık Anneleri

Merhaba kızlar. Benimde detaylı ultrasyonum vardı bugün. Çok şükür organ taramamız temiz. Hiçbirinde sıkıntı çıkmadı. 2li taramam biraz riskli olduğu için günlerdir içimde korku vardı. Darisi diğer bekleyen arkadaşların başına. Hepimiz güzel şeyler duyalım inşallah.

Detaylıda sorun çıkmadı ama bebeğim çok açmış. Midesi boşmuş doktor kaç gündür yemek yemiyosun dedi. Günde 5 öğün yiyeceksin diye payladı beni. Birde 21+0 olmam gerekirken 20+2 çıktık. Büyük bi ihtimal yemek yiyemediğim için geri kaldı. Bu sıralar çok iştahsızım zorla yemek yiyorum. Bebekte 360 grammış. Biraz az ama ne yapalım sağlıklı olsunda kiloda alır elbet.. benden haberler bugünlük böyle.

Ben cok erken bırakmışım ozaman kendi kıyafetlerimi giymeyi

Evet linçlemeye geldim nasıl 1 kg olur şaşırıyorum bn sabah akşam 2 kg fark ediyor
Ama bebişim minyonum ben. Komple hacmim küçük. Kapasite yok. Boyum 157 59.5la hamile kaldım az kilo verdim 57,5 58 oldu. Şimdi hep 59.5 çıkıyo. Daha 60ı geçemedim.

Yaa kıyamam boş mu kalmış midesi Ben de bazen kahvaltıları çok geciktiriyorum ya onu düzene sokayım madem çok etkilemez diye düşünmüştüm

Canım bence 20+2 için grami iyi. Bende 21+3 iken 407 çıktı.

Allah ne dileğin varsa versin bacııım öyle çok destek oldun ki bana teşekkür ederim İnşallah cuma günü güzel şeyler paylaşırım sizle

Ama bebişim minyonum ben. Komple hacmim küçük. Kapasite yok. Boyum 157 59.5la hamile kaldım az kilo verdim 57,5 58 oldu. Şimdi hep 59.5 çıkıyo. Daha 60ı geçemedim.
Sanırım bn biraz fazla iriyim 1,70
89 la hamile kaldım 87 ye düştüm. şuan ekleme kaç oldu saymayı unuttum hedef doğumdan sonra 70 e inmek kafi bnm için

Ben bugün Biontech oldum haftaya Tetanoz olcam. Bide önümüzdeki haftalarda şeker yüklemesi yapılıyor galiba kızlar ne düşünüyosunuz çevremdeki çogu kişi şeker yüklemesi yaptırma dedi bana
Ben yaptirmayi dusunmuyorum doktorum da karari hastalara birakiyor.arkadaslarimda da yaptirmayan oldu ben o suyu icemiyorum oglumda mahvolmustum gercekten elimde degil midemi asiri bulndiriyor.

Kizlar tetanoz yaptirdim 2 saat once kol agrisi felaket aci esigim dusuk agridikca midem bulaniyor siz ne durumdasiniz yaptiranlar nasil gecer
3 gun agri yapiyor o kolunun uzerine yatmamaya calis
2 kez çok değişik hareket hissettim sanki içim çekiliyo gibi çok değişikti yaa. Sanırım büyük bi pozisyon değiştirme yaşandı.
Biliyorum o hissiii
Cok sevindim senin icin bak korktugun gibi olmadi. Detaylilardan guzel haberler gelmeye devam etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…