2021 Aralık Anneleri

Yok bugün oldu sadece

Doktorlar alınmayacaksa birkaç dedikodu yapacağım 😂
Devlette gittiğim bi doktor ne kan ne kilo ne tansiyon hiçbi şey ölçmedi
Hatta daha önceden sorun olan bi şeyi sordum oo onu bakmıyoruz biz doğum yaklaşınca bakıyoruz dedi
Öyle ilgilenmedi yani 😂
Diğer gittiğim allah var ilgiliydi bayağı
Ben de beklemiyordum ı kadar ilgi
Benim devlet deki çok iyi ama çok yoğun adam iyi doktorlardan o yüzden hastası çok. Yazık 5 dk boş durmuyorki memnunum ben

Benim devlet deki çok iyi ama çok yoğun adam iyi doktorlardan o yüzden hastası çok. Yazık 5 dk boş durmuyorki memnunum ben
Ne güzel valla
Devlette iYi denk gelsem ben de gitmek çok isterdim
Ama onlar keyfi sezaryen yapmıyordur diye cesaret de edemedim
Biraz da ilk çocuk fikriyle kesenin ağzını açtık mecbur
Yoksa bence dünyanın parasını veriyoruz boşa 😂

Ne güzel valla
Devlette iYi denk gelsem ben de gitmek çok isterdim
Ama onlar keyfi sezaryen yapmıyordur diye cesaret de edemedim
Biraz da ilk çocuk fikriyle kesenin ağzını açtık mecbur
Yoksa bence dünyanın parasını veriyoruz boşa 😂
Kuzum ben ilk çocuğumdada gittim devlete ama devlet de iyi doktor araştırarak gittim yani soruşturdum öyle gittim şimdi 2.de arada özel bi doktor var ona gidiyorum sonuçlarımı gösteriyorum felan ama doğum devletde şehir Hastanesinde

Şeker yükleme konusunda soru işaretlerim var ya çok mu sinsi bir şey?
Benim kan şekerim tansiyon hep düşük zaten. Ailede de şeker öyküsü yok.
Doktor kilon da normal belki gerek kalmaz bir sonraki gelişinde bakarız demişti.
Yaptırmaya gerek yok derse yaptırmam sanki

Neden bn yaptırcam oğlumda da yaptırmıştım
Normal günlük yendiğimiz tatlı kadar verilen doz diyenler hiç tatlı yemiyor mu
Anne de şeker filan varsa bebek Allah korusun bişi olur herşey önlem amaçlı şeker
Tehlikelide

Benim doktorum biontek ile tetanoz arasında 15 gün olsun dedi
Şeker yüklemesi bence önemli ya gebelik şekeri çıkarsa nasıl anlaşılacak olcmeden

Neden yaptırma dediler?
Bilmem Canan Karatay'dan etkilendiler heralde 🤣kendileri yaptırmamış zararlı oldugunu düşünüyolar

Selam guzel anneler erken gebelik testi gun icinde herhangi bir saatte yapilirmi? Yoksa sabah ilk idrari mi beklemeliyim? Simdiden tsk ederim

Nasıl karar verdın asıya eczacı bi çocuk kesınlıkle olma dedı öyle kafam karıştıki🙄
Hamilelerin covide yakalandıgındaki etkileri gözümü korkuttu çok vaka var ve normal insan gibi müdahale edilemiyor malesef.Doğumdan sonra aşı olmak için belli bi süre geçmesi gerekiyor o zamana kadar bekleyemem.Makaleler okudum ve güvendiğim doktor görüşleri dinledim izledim ve olmam gerektiğini düşündüm.

X