2021 Ağustos transfer bekleyenler

Allah razı olsun. Nasıl guzel anlatmıssın.

Ben 12 yıldır evlıyım ve acıklanamayan kısırlık teshısımız var. 12 yıldır da dilimde hep aynı şey var. Allah kuranda 'kiminize kız cocuk verdım kımınıze erkek cocuk, kımınıze de hiç vermedım' demıs...
Bunun üzerine ben ne desem ne yapsam bos. Tabıkı elımden gelenı yapayım en ıyı doktora gıdeyım ılacımı saatınde alayım dikkat edeyım ama ötesınde kontrol bende değil...
Kontrol dilimdeki dua da, baska elıöden bısey gelmedıkce de panık olmanın hıc anlamı yok dıye dusunuyorum. Zaten bu yazılmıssa nasipse olacak yazılmamıssa ben amuda da kalksam olmayacak...
Bırakıyorum oyuzden zaman kader ne gösterecek göreceğiz. Çok sukur pozitifi görduk carsamba kesemizi yada keselerimizi de görursek ne ala...
Allah büyük ve buna ınandıkca da gercekten her zaman daha olumlu dusunebılıyor ınsan...

Arkadaşlar merhaba 23ünde taze 2 tane blastosit Emb transferi oldum Bugün 7.günüm erken gebelik testi yaptım ve negatif çıktı.Acaba erken mi yaptım?

Arkadaşlar merhaba 23ünde taze 2 tane blastosit Emb transferi oldum Bugün 7.günüm erken gebelik testi yaptım ve negatif çıktı.Acaba erken mi yaptım?
Erken bence doktor en az 9 gün diyor burada gördüğüm kadarıyla idrarda negatif çıkan çok. Ayrıca beta değeri düşük olan ama sonrasında artan ki önemli olan artış miktarı çok kişi var. Bazısında erken gebelik testinde Çıkıyor olması sizi şaşırtmasın ayrıca. Bende çıktı ama doktorum 9 gün dolmadan asla emin olamayız dedi. Bir de transfer günü sayılmıyor

sizde kaçıncı gün erken gebelik testinde çıkmıştı

Bu ikizler hep 2 embriyo koyulanlar mı yoksa tekte de ikiz olan var mı yada duydunuz mu çok
2 embriyo konulan hepsi.Ben hiç duymadım öyle kimsede okudum ama duymadım çok yüksek ihtimalmiş öyle olması.Ay bende ikiz çok istedimmmm Ama devlette sınır varmış maalesef tek embriyo transfer yapıldı bana.Şükür tabii hiç okmamasından bin kat iyiy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…