2021 Ağustos transfer bekleyenler

Ya keşke öyle olsaydı 🙈 ama kan değerlerime göre bence tekiz biz 😂😂😂 Rabbim ikisine de üzüm ömür versin ikisini de kucağına al kuzum inş 🤲 zor derler ikiz ama bizim gibi kıymetini değerini zorluğunu bilenler i onlara kavuşmakiçin zorluk çekmez.Seninde sevgiyle idare edeceğine eminim.Bu bebeğimden sonra tekrae tüp bebek yapınca inş onda ikiz olur benimde 🤲🤲

Ya keşke öyle olsaydı 🙈 ama kan değerlerime göre bence tekiz biz 😂😂😂 Rabbim ikisine de üzüm ömür versin ikisini de kucağına al kuzum inş 🤲 zor derler ikiz ama bizim gibi kıymetini değerini zorluğunu bilenler i onlara kavuşmakiçin zorluk çekmez.Seninde sevgiyle idare edeceğine eminim.Bu bebeğimden sonra tekrae tüp bebek yapınca inş onda ikiz olur benimde 🤲🤲
Inşallah canım benim ne güzel söylemişsin gerçekten ben hiç zorluğunu düşünmüyorum bile. Midem bulanıyor ona bile şükür diyorum bunları yaşıyoruz bizde 🤲🏻 ay inşallah sende çok arayı açmadan bi kardeş yaparsın bebise 😊💙🧿

Gercekten ne guzel söylemıssın uzun zamandır elin boş bekleyince ikizin zorluğunu falan görmüyo insanın gözü. Keske olsa da en azından saglıkla dogsalar dıye dua edıyoruZ. İnşallah Allah hepımızın gönlüne göre versin

Allah razı olsun. Nasıl guzel anlatmıssın.

Ben 12 yıldır evlıyım ve acıklanamayan kısırlık teshısımız var. 12 yıldır da dilimde hep aynı şey var. Allah kuranda 'kiminize kız cocuk verdım kımınıze erkek cocuk, kımınıze de hiç vermedım' demıs...
Bunun üzerine ben ne desem ne yapsam bos. Tabıkı elımden gelenı yapayım en ıyı doktora gıdeyım ılacımı saatınde alayım dikkat edeyım ama ötesınde kontrol bende değil...
Kontrol dilimdeki dua da, baska elıöden bısey gelmedıkce de panık olmanın hıc anlamı yok dıye dusunuyorum. Zaten bu yazılmıssa nasipse olacak yazılmamıssa ben amuda da kalksam olmayacak...
Bırakıyorum oyuzden zaman kader ne gösterecek göreceğiz. Çok sukur pozitifi görduk carsamba kesemizi yada keselerimizi de görursek ne ala...
Allah büyük ve buna ınandıkca da gercekten her zaman daha olumlu dusunebılıyor ınsan... 💚
Harika bir kalbin var . Bebeğine bu tevekkülünu aktaracağın icin oda cok şanslı.
Rabbimin izniyle ben de bebegime bunu ogretmek anlatmak yaşatmak için sabırsızlanıyorum. Belki baskasi icin basit bir durum ama benim gibi kaygı anksoyetsi olan asiri kontrolcu biri icin muhtesem mucizevi ve rabbimin bana lütfü olan bir his 💞

Bugun bebeklerim 3. Gune ulaşmış sag salim böyle giderse 1 eylul transfer dediler dualariniza talibim🙏🌸

Harika bir kalbin var . Bebeğine bu tevekkülünu aktaracağın icin oda cok şanslı.
Rabbimin izniyle ben de bebegime bunu ogretmek anlatmak yaşatmak için sabırsızlanıyorum. Belki baskasi icin basit bir durum ama benim gibi kaygı anksoyetsi olan asiri kontrolcu biri icin muhtesem mucizevi ve rabbimin bana lütfü olan bir his 💞

Bugun bebeklerim 3. Gune ulaşmış sag salim böyle giderse 1 eylul transfer dediler dualariniza talibim🙏🌸
Ya ne kadar tatlısınız, her şey gönlünüzce olsun inşallah. Yazdıklarınızı okuyunca yazmadan edemedim. Bize mutlu haberi de verin lütfen

Ya ne kadar tatlısınız, her şey gönlünüzce olsun inşallah. Yazdıklarınızı okuyunca yazmadan edemedim. Bize mutlu haberi de verin lütfen
Cook tesekkur ederim o sizin guzel kalbiniz 💞. Amiin amin inşallah cook tesekkur ederim 4 gozle o haberi vermeyi bekliyorum
sizinde heeer sey gönlünüzce olsunn 🥰🥰

Gercekten ne guzel söylemıssın uzun zamandır elin boş bekleyince ikizin zorluğunu falan görmüyo insanın gözü. Keske olsa da en azından saglıkla dogsalar dıye dua edıyoruZ. İnşallah Allah hepımızın gönlüne göre versin
Kesinlikle öylr yeter ki sağlıklı bir şekilde doğsalar.Amin inş Rabbim dualarımızı boş çevirmez ben inanıyorum 🤲🏼

Kızlar bugün döndük ankaradan Aydına gece yapmam gereken 2 progestan fitil var saat belirtmediler sadece gece dediler ben de yatarken yapıyordum bugün de yolda olunca o saatte 2.5-3 saat kadar geçmiş oldu. Sizce sorun olur mu

Kızlar bugün döndük ankaradan Aydına gece yapmam gereken 2 progestan fitil var saat belirtmediler sadece gece dediler ben de yatarken yapıyordum bugün de yolda olunca o saatte 2.5-3 saat kadar geçmiş oldu. Sizce sorun olur mu
Zannetmıyorum bırsey olacagını. Bende bugunden sonra saatleri degısmek zorundayım okula göre planlıyorum mesela. Bır kereden bısey olmaz bence

Herşey güzel olacak inşallah... Bebeler güçlü kuvvetli olsun annelerine de sımsıkı tutunsun inşallahhb

Zannetmıyorum bırsey olacagını. Bende bugunden sonra saatleri degısmek zorundayım okula göre planlıyorum mesela. Bır kereden bısey olmaz bence
Öğretmen misin ben de sınıf öğretmeniyim hem de Birleştirilmiş 4 sınıf rapor alacağım son 4 günüm kaldı onunla da bu haftayı kapatacağım

Herkese merhaba!!!Antalyadan yazıyorum:KK37:
16 haziran ilk tedavi başladım
25 haziran OPU oldu: 2 tane embriyo var 4ab ve 3bb.. son hafta regl bekliyorum ve ağustos transfer olacak. Benimle bekleyenler var mi?
:anneadayı:
ANNE ADI :anneadayı:
TRANSFER GUNU
BETA HCG SONUCU
Saturnyildizi03.08negatif
rahsan1634163404.0816.08/ 87 hcg POZITIF :anneadayı:
Cerenace02.0811.08/ 950 hcg POZITIF :anneadayı:
Ozyrny02.0815.08 / 2894 hcg POZITIF :anneadayı:
Nuray103312.08negatif
MUTLUGULL12.08negatif
sonbaharsonuyok14.0821.08 / 55.22 hcg POZITIF :anneadayı:
Simin5512.08
Nimet yardim02.0809.08/ 71.18 hcg POZITIF :anneadayı:
Tc_umutlu_bekleyis05.08negatif
Kaarrss19.08
Bulutumsu7
Mimi912.0822.08 / 270 hcg POZITIF :anneadayı:
rafadankafa31.07negatif
Yolcu0609.08
Birumuttu03.08POZITIF :anneadayı:
elfinn512.08
Begonvilleee05.0815.08/ 205 hcg POZITIF :anneadayı:
Arzu77730.07negatif
annebeanne23.08
kostebekxxxxxxx110.0817.08/ 135hcg POZITIF :anneadayı:
minikkuzu3407.08
allahtan umut kesilmez09.08/ 595 hcg POZITIF:anneadayı:
cglkgn22.08 / 891 hcg POZITIF :anneadayı:
Cyd6307.08
Asli200914.08
sureyya909.0817.08 / 30.27 hcg POZITIF :anneadayı:
humeyra9212.08
tubc14.0822.08 /213 hcg POZITIF :anneadayı:

:anneadayı: :anneadayı:
Belkis duru
Sizi hangi kalite embriyo transfer etmişler biliyor musunuz?benim 2 tane var 4ab ve 3

Arkadaşlar 5.gün embriyosu blastosit transfer oldum 2 tane dün 7.günü erken gebelik testi yapmıştım çıkmamıştı akşam da kan verdim <2.30 çıktı.Geçen sefer 0.1 çıkmıştı acaba progestan iğneden dolayı mı bu sefer 2.30 çıktı bir de bu değer artar mı acaba

X