2021 Ağustos transfer bekleyenler

Gündüz attım da yeni gördü gerekli ilaçları alıyorsunuz kanama ya da şiddetli ağrı artarsa ( kanamam yok akıntım var sadece ) arayın bakalım dedi.

Ne güzel söyledin canım son 2 gündür süreci yönetemiyorum. Hep sakin kalmaya çalıştım ama biraz korktum galiba. Başta hep batma oldu sonra kesildi sonra yeniden gelince. Rabbim ol der ve olur bu kadarını bile beklemiyordum ben o kadar umutsuzdum. Hamile kalırsan ölürsün dedi doktorum 3 sene boyunca. Mucize işte her şey daha iyi ama en ufak bir şeyde telaşa kapılıyorum

Kızlarr progestan fitili kullandıkça vajinada değişiklik hisseden oldu mu ? Ben sanki 2 gündür zor koyuyorum orası şiştimi noldu anlayamıyorum bildiğin içeri itemedim az önce.neden acaba bilen yaşayan var mı ?

Aynı durumları ben de yaşıyorum. Allah in izniyle bir şey yoktur canım. Keseyim görene kadar olabildiğince rahat ve stressiz beklemeye çalışalım. Güzel düşünelim güzel olsun.

O benim ilk transferimde olmuştu. Doktor sonrasında muayene etmişti ve bir şey olmadığını söyledi (Olumsuz olunca) . Bu kez yine bir iki kere yaşadım. Sonra geçti.

Aynı durumları ben de yaşıyorum. Allah in izniyle bir şey yoktur canım. Keseyim görene kadar olabildiğince rahat ve stressiz beklemeye çalışalım. Güzel düşünelim güzel olsun.
İnşallah canım gece uyuyamadım bir türlü kendimi oyalamak için sevdiğim şeyleri yaptım. Salı gününe kadar dayanacağım inşallah. Senin hangi gün kese

Evet canım bende de var hatta fitil sonrası batmalar artıyor bile. Hatta ben tüm sorunun o fitil olduğunu düşünmeye başladım daha önce de kullanırken sorun yaşamıştım doğal yolla adet olamıyorum ara ara veriyorlar. Neyse doktoruma sorduğumda fitil vajinada az da olsa deformasyon yapıyor demişti. Vajina duvarıyla ilgili bir deformasyon sanırım. Belki seninki de ondandır. Bende artık ileri koyamıyorum.

O benim ilk transferimde olmuştu. Doktor sonrasında muayene etmişti ve bir şey olmadığını söyledi (Olumsuz olunca) . Bu kez yine bir iki kere yaşadım. Sonra geçti.
Benim bildiğin içi şişmiş gibi. Hemen giriş kısmında daha fitili zor koyuyorum çok itemiyorum 2 gündür böyle ondan önce genişti rahatça koyuyodum ileriye kadar. Böyle miydi sizinde ?

Benim bildiğin içi şişmiş gibi. Hemen giriş kısmında daha fitili zor koyuyorum çok itemiyorum 2 gündür böyle ondan önce genişti rahatça koyuyodum ileriye kadar. Böyle miydi sizinde ?
Evet evet tam girişi daha bir büyüdü böyle topaklaştı benim de. Bizim senle aynı gidiyor her şey güzele yoralım inşallah. Dün çok derine itemedim hatta biraz acıttım elimle. Eldivene rağmen kaymadı. Ay pardon bana yazdın sandım hemen yazdım

Ay evett aynenn of anlaşılmak çok güzel bi duygu netten bakıyorum bi şeyde bulamıyorum tedirgin oldum geceden beri. Öyle bi hale geldi ki koymak istemiyorum artık vakti gelince sinir oluyorum aynen dediğiniz gibi top gibi elime geliyo boşluğu bulup ileri itemiyorum fitili neden oluyo acaba normal mi bugünde pazar hemşireye yazsam mı bilemedim

Sanada aynen cevap vericektim iyi oldu yazdığın seninle bir, benzer gidiyoruz gerçekten yakın hissediyorum insan desket hissediyo kendine. iyi ki keşfetmişim burayı sizleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…