2021 Ağustos transfer bekleyenler

Evet kesinlikle öyle insan hep bi tedirginlik üstünde ama 3 aylık olana kadar hissedilmezler bence kötüyü düşünme.Her daim iyi düşün iyi olsun.Yapması zor ama olması gereken 😁😁 bizimledirler elbette kanama olmadığı sürece her daim birlikteyiz 👍💖
İnşallah 🙏🙏

850 liraya oturuyorduk ve şu anda 1500 e bile ev bulamıyoruz o derece.2000 e ev var ama 1+0 ve de olan bi kaç evler gerçekten ahır gibi inanamıyorum.Dün 10 tane emlakçı aradım en az kiralık yok şu anda elimizde diyorlar.4 saat eşimle dolaştık hani Belkş sahibindedir cama asmışlardır diye ama o da yok.Birde tanıdık olduğu İçin zora sokmakta istemşyorum durumu.Bulursak çıkacağız bulamasakta yapacak bir şey yok.İdare edecekler artık.Allah bu zamanda taşınan herkese gerçekten yardım etsin çok insafsız olmul ev sahipleri de.Asgar ücretle çalışan biri nasıl idare edecek bilemiyorum.her yer ev her yeeeer ama boş yok şaka gibi
Evler gerçekten çok pahalı bizde 1000 liraya oturuyorduk taşınmak zorunda kaldık 2000 liraya iki artı bir tuttuk

Kızlar belirti arayıp durmayın bende sıfır belirti var ya. Herkes kusacak diye bir şey yok, ki benim ikiz olduğu halde hiçbir belirti yapmadılar
Bende sizin gibi diyordum buradaki arkadaşlara hep 🙈 2 ağustos da transfer oldum ve gerçekten hiç belirti yaşamamıştım ta ki üç dört gün önceye kadar. Bir anda başladı bulantılar neye uğradığımı şaşırdım 😂 onlar sağlıklı olsunlar tabi ben çekmeye raziyim ama bulantı zormuş gerçekten🙈

Evler gerçekten çok pahalı bizde 1000 liraya oturuyorduk taşınmak zorunda kaldık 2000 liraya iki artı bir tuttuk
Bu sene tayin alıp ailemin yanına büyük şehre mi gitsem diyordum şok oldum kiralara aşırı lüx bir eve 1350 veriyorum evin satın alma fiyatı 1 milyon ama kiralar daha uygun sanırım küçük şehirde 🙈 kımıldamamak en güzeli 🙈 dedim

Evet Ya Allah yardımcımız olsun ne yapacağız bilemiyorum.nolmış bu evlere
Bu sene tayin alıp ailemin yanına büyük şehre mi gitsem diyordum şok oldum kiralara aşırı lüx bir eve 1350 veriyorum evin satın alma fiyatı 1 milyon ama kiralar daha uygun sanırım küçük şehirde 🙈 kımıldamamak en güzeli 🙈 dedim
yok yok yerinden ayrılma hatta yapabiliyorsun oda biriktir vallahi.2000-2500 ne Ya ev kredisi öder gibi.Kira vereceğine kredi öde daha mantıklı bence.

Hayırlısı ile camım inş 🤲 hemen kalkma ayağa bi yarım saat filan uzan muhakkak evde uzak arabayla gideceksen eğer arabanın arkasında uzanarak git ve de eve gidince de Akşama kadar yat uyu Hiö kalkma şu 3 gün ayağa 🤲💖
Çok teşekkür ederim inşallah pozitif olur öyle hissediyorum

Evet Ya Allah yardımcımız olsun ne yapacağız bilemiyorum.nolmış bu evlere

yok yok yerinden ayrılma hatta yapabiliyorsun oda biriktir vallahi.2000-2500 ne Ya ev kredisi öder gibi.Kira vereceğine kredi öde daha mantıklı bence.
Evet canım şu ev sistemlerinden birime girdik biraz zamanı var ama bakalım hayırlısı hakkımızda.

İnşallah güzel haberleri alırız. Gece rüyamda pozitif olduğunu görmüştüm. Bu yüzden sanırım içimde pozitiflik var inşallah olur🙏
aynı şeyi hissediyorum pozitif olacak. en azından şimdi hamileyiz :) karın ağrısı var mı sende de bende ağrı var

aynı şeyi hissediyorum pozitif olacak. en azından şimdi hamileyiz :) karın ağrısı var mı sende de bende ağrı var
Bende karın ağrısı değil de gaz var biraz. Bir de göğüslerim böyle arada elektrik çarpması gibi küçük küçük bızt ediyor. İlaçlar yapıyor heralde. dediğin gibi artık hamileyiz, ultrason fotoğrafını da verdiler bana orda duruyordu resmen😅 neden devamı gelmesin ki dimi ama😅

Ya birde bu hamilelik üstüne ki daha keseyi görmeden tam hamileyim de diyemiyorum 🙈🙈 taşınma işine girdik 🤦‍♀️ Ev sahibinin kardeşi oturacakmış onu evden çıkarmışlar.Bu sürecin üstüne birde ev araba ev toplama ev taşınma sürecine gireceğiz yaaa 🥴🥴☹️ Nakliye tutacağız zaten ama şu anda yavaş yavaş mutfak eşyalarını kolileyeveğşm kendi başıma 🤦‍♀️ Kolileri olduğu yerde bırakacağım artık eşim akşam gelince kaldırıp dizecek bir yere.Etrafımda kimse de yok yardım edecek.İnş bi sıkıntı olmadan atlatırız bu süreci 🤲🏼🤲🏼
Allah kolaylık versın zor iş tasınmak toplanmak😔

Arkadaşlar umarım hemen görür yazarsanız korkuyorum çünkü 14 ağustosta transfer oldum ondan sonrasında hep biraz kasıkta batma vardı ama test günü sonraki gün azalmıştı. Şimdi yeniden biraz daha fazlaca olmaya başladı. Akıntımın rengi açık kahve böyle. Beta değerim 3 kez bakıldı hepsinde de 2,5 kat artmıştı. Oturunca yürüyünce daha çok oluyor batma. Ve özellikle o bölgem daha bir sıcak sanki bilmiyorum

Arkadaşlar umarım hemen görür yazarsanız korkuyorum çünkü 14 ağustosta transfer oldum ondan sonrasında hep biraz kasıkta batma vardı ama test günü sonraki gün azalmıştı. Şimdi yeniden biraz daha fazlaca olmaya başladı. Akıntımın rengi açık kahve böyle. Beta değerim 3 kez bakıldı hepsinde de 2,5 kat artmıştı. Oturunca yürüyünce daha çok oluyor batma. Ve özellikle o bölgem daha bir sıcak sanki bilmiyorum
Canım seninle aynıyız biz. Bende ara ara nadiren alt karında hafif bi adet ağrısı gibi oluyo gazım gaz sancımda oluyo akıntı da sarı renk. Bence çok takılma çok dinleme kendini korkma🤗 sağlıklı bi artış olunca devam etmiyolar bakmaya bu zaten iyi olduğunu gösteriyo. Kese kalp atışı için gidinceye kadar bekliycez artık. Korkman için şiddetli ağrılar kanamalar olur Allah korusun omun dışında korkma belirtilerin sonuçtan sornada devam ettiğini söyleyenler görmüştüm

Canım seninle aynıyız biz. Bende ara ara nadiren alt karında hafif bi adet ağrısı gibi oluyo gazım gaz sancımda oluyo akıntı da sarı renk. Bence çok takılma çok dinleme kendini korkma🤗 sağlıklı bi artış olunca devam etmiyolar bakmaya bu zaten iyi olduğunu gösteriyo. Kese kalp atışı için gidinceye kadar bekliycez artık. Korkman için şiddetli ağrılar kanamalar olur Allah korusun omun dışında korkma belirtilerin sonuçtan sornada devam ettiğini söyleyenler görmüştüm
Evet canım bilmemek korkutucu sanırım. Gaz sancım da var aslında ama bu batma bir an artınca korktum. Çok çok teşekkür ederim sanırım kendimi suçladım bugün 3500 adım attım ve bir saat masa başında çalıştım kendimi suçladım ama hareket edebilirsin dedi doktor ne biletim. Belki de hareketle alakalı değildir. Bilmiyorum işte kafa karışıklığı aşırı strese girdim. Desteğin için çok çok teşekkür ederim rahatladım

Son düzenleme:
Evet canım bilmemek korkutucu sanırım. Gaz sancım da var aslında ama bu batma bir an artınca korktum. Çok çok teşekkür ederim sanırım kendimi suçladım bugün 3500 adım attım ve bir saat masa başında çalıştım kendimi suçladım ama hareket edebilirsin dedi doktor ne biletim. Belki de hareketle alakalı değildir. Bilmiyorum işte kafa karışıklığı aşırı strese girdim. Desteğin için çok çok teşekkür ederim rahatladım
Kendini hiiç suçlama rabbim verince herşekilde veriyo ve o sağlıklıysa zaten tutunup ilerliyo. Biz her adımını bildiğimiz için normal olan kişilere göre daha çok detay biliyoruz bunda tedirgin ediyo her an. Bizde de oluyo elbet o duygular daha öyle bi belirti görmediğimden inanamıyosun tam çok sevinmek istemiyosun görmedik kalp atışını duymadık diye. Ama şöyle düşünüyorum rabbim nasip edicekse olucak herşey akışına bırak. Eskiden insanlar hamile kaldığını anlayana kadar aylar geçiyomuş bağ bahçe çalışıyolarmış her işi yapıyolarmış bi şey de olmuyomuş. Biz psikolojik olarak çok fazla sorumluluk yüklüyoruz kendimize birazda tevekkül edip Allah a bırakmak lazım. Tabi tamamen bırakmak dikkat etmemek değil söylediğim ama korkma Allah a güven kendinede iyi bak birazda tadını çıkarmaya çalış inşallah güzel olucak herşeyimiz 🤗🤲🤲🥰

Ağrıdan bisey olmaz bence de eğer akıntı kahverengi ise bence yine doktora bildirin. Bazen ilaç ekleyip çıkartabiliyorlar bu durumda. Bisey olmaz korkmayın dinlenin geçer inşallah ama doktorunuza bi mesaj atın yine de

Canım benım kardesım hemşire hep dedı kı adet gıbı yogun kanama. Olmadıgı muddetce lekelenmeler normal yerlesme lekesı dıyoruz bız ona dedı. Asırı agrı ve kanama olmadıkca panık olma dınlen biraz ıcını ferah tutmaya calıs

X