2021 Ağustos transfer bekleyenler

Ayy gerçekten mi adına çok sevindim böyle umutsuzken sevinmene daha çok kalpten sevindim 🤍 çünkü ben de umutsuzum nedense 🤷‍♀️ biraz önce test verdim 8.günüm yarın yola çıkıcam yapıyım biliyim yola çıkmadan dedim varsa mutlaka çıkar 8 günde kanda. Sende de belirti falan olmadı mı hiç ? Neden umutsuzdn sen ?
Canım bence stresten öyle hissediyorsun biraz sükunetini koru bak neler oluyor adet görerek hamile kalanlar bile var ne hikayeler var neden o güzel hikayenin kahramanı sen olmayasın ki... biraz nötr kalarak bekle. Hayatındaki iyi şeyleri düşün mesela. Onlara odaklan

Çok sevindim benimde 2 tane daha var ama birlikte donduruldu. Yani tek şansım kaldı. Ne zaman transfer yapsak onu düşünüyoruz açıkcası. Elbet o bebişleri kucağımıza alıcaz ben inanıyorum 💪🏻
simin55 simin55 sen ne yaptın canım? Hadi senden güzel haber alalım umut olsun bize 🙏🏻
Benm bu sabahki kaset test de negatif. Yrn kan verme günüm. Üzüldüm mü evet, cok mu hayır. Çünkü daha önce iki hamilelik yaşadım ve benm icin en önemlisi sağlıklı devam etmesi. Demekki sağlıksızdı, en azından beni umutlandırıp tekrar kürtaj olmak zorunda bırakmadığı icin embriyoma teşekkürler :) bu arada benmde iki tane aynı tüpte dondurulmuştu. İksini de çözüp birini transfer ettiler. Diğeri bu arada bölünüp iki adet tek yumurta ikizi oldu yine iki tane olarak dondurdular. O nedenle tek şansın olduğunu düşünme derim. Allah sağlık ve imkan verdiği müddetçe devam 💪 şimdi haydi tatile 😅

Benm bu sabahki kaset test de negatif. Yrn kan verme günüm. Üzüldüm mü evet, cok mu hayır. Çünkü daha önce iki hamilelik yaşadım ve benm icin en önemlisi sağlıklı devam etmesi. Demekki sağlıksızdı, en azından beni umutlandırıp tekrar kürtaj olmak zorunda bırakmadığı icin embriyoma teşekkürler :) bu arada benmde iki tane aynı tüpte dondurulmuştu. İksini de çözüp birini transfer ettiler. Diğeri bu arada bölünüp iki adet tek yumurta ikizi oldu yine iki tane olarak dondurdular. O nedenle tek şansın olduğunu düşünme derim. Allah sağlık ve imkan verdiği müddetçe devam 💪 şimdi haydi tatile 😅
Kesinlikle haklısın. Saglıkla devam etmesı en önemlisi tabiki. İnşallah her birimiz içşn de öyle devam eder.
Hakkında hayırlısı olsun ınsallaah canım

Arkadaşlar ben de bugün kan testi yaptırdım maalesef negatif
Olsun ne yapalım şöyle düşün yalnız değilsin :) ben de yazılı olarak bu gerçekle yrn yüzleşeceğim 😄 şimdilik kaset testlerden net negatif. Yumurtluyor olabilmek bile büyük nimet. Olsa iyiydi evet ama hersey de bir hayır vardır. 😇

Ooo süper ozman ben yarın gidince 13.gün olacak acaba bakarmı yada görür mü 🤔🤔🤔
Kuzum bilemiyorum her gebelik farklı ilerleyebiliyormuş. Benim 9.gün beta hcg değerim 950 11. Gun 3447 olmuştu bi daha baktirmadim ama doktor her zaman erken görünmez demişti bana. Sen 7.günden sonra bi daha baktirdin mi kaç oldu değerin

Bende hep sizin gibi düşündüm. Hep allahım sağlıklı evlatlar nasip et diye dua ettim. Insan üzülüyor ama dediginiz gibi daha kötüsünü görünce öncesinde daha çabuk toparlanıyor. Herşeyden önemli olan bizleriz, dilerim sizde güzel haberler alacaksınız 💙

Kuzum bilemiyorum her gebelik farklı ilerleyebiliyormuş. Benim 9.gün beta hcg değerim 950 11. Gun 3447 olmuştu bi daha baktirmadim ama doktor her zaman erken görünmez demişti bana. Sen 7.günden sonra bi daha baktirdin mi kaç oldu değerin
Baktırmadım. Bırazda yarına kalsın işin heyecanı ıstedım. Amaan yarın olsun görelım mevlam neyler nasip

Arkadaşlar merhaba.Bende iğnelerin 2.günündeyim.Buyuk ihtimalle Herhangi bir sorun olmazsa taze transfer olacak gibi 17-18 Ağustos gibi transfer olurum herhalde embriyom oluşursa 🙂🤲Bu arada bu 3.tedavim Ocak sonunda kürtaj olmuştum bebeğimin kalbî durduğu için, inşallah bu sefer güzel sonuçlar alırım.Herkese hayırlı güzel bebekli tedaviler diliyorum 🤲:anneadayı:
Merhaba benimde 19 ağustos dondurulmuş embriyo transferi yapıldı. Sizin transfer oldu mu😊

X