2021 Ağustos transfer bekleyenler

Kızlar ben döndümvallah dün ölüyorum hiç kalkmadım neler neler içtim ateşim 38.5 yükseldi (((sabah sanki iyi oldum eşimle bile denize gittik offf beee iyi geldi )))şuan turp gibiyim ne varki bende anlamadım bu arada adetim da gelmiş 43 günümde bu yüzden yarın koşarak hastaneye gidecem . İnş herşey iyi olacak ve ben artık transferi beklecem

Hadi hayırlı olsun canım inşallah herşey gönlünce olur

Oh hadi hayırlısı olsun inşallah az kaldı bebislere kavuşmaya

B Birumuttu Canım hayırlısıyla al inşallah sonucunu
Kan vermeden geliyorum. Kanimi verdim ama sonucumu alamadim. Sonuclari ogleden sonra veriyoruz dedi. Cok kalabalikti ve benim yanimda kan veren adam bayildi. Kafasini yere carpti. Elim ayagim titredi korktum ambulans falan cagirdilar . O kalabalikta israrci olamadim. Gec olsun da guc olmasin

N nuray1033 simin55 ne durumdasınız merak ettim var mı bi belirti çok erken ama merak ettim nasıl gidiyor :)
Ya benim belirtilerm var aslında göğüslerim şişti ve sızlıyo. Regli sancım gibi arada sancım giriyo. Dün gece uyandım merak ettim evde test vardı yaptım sonra çıkmadı diye bi köşeye atmıştım. Sabah bi baktım aşırı sililte olsa gözüküyo. Biliyorum kuruma çizgisi olabilir ama yinede mutlu oluyor insan . Sizlerde durum ne?

Ay allah korusun yarabbim üzüldüm tabi canım öğleden sonra alırsın nolacak zaten bekledin bi 3-4 saat daha beklersin nolacak. Bizide haberdar et

Yaaaa inşaAllah çok güxel haberler alırsınds bize umut olursun bana da 4 ten sonra alırsın demişlerdi akşm 8:30 ta iğnem bar o zaman giderken alacağım bakalım

Inşallah güzel sonuçlar alırsın canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…