2021 Ağustos transfer bekleyenler

benimde ara ara kasiklarima sızı giriyor,kotu birsey yani carsamba test gunum,test yapmadim smdiye kadar,bende agri sızı tutunma belirtisidir diye düşünüyordum

benimde ara ara kasiklarima sızı giriyor,kotu birsey yani carsamba test gunum,test yapmadim smdiye kadar,bende agri sızı tutunma belirtisidir diye düşünüyordum
Yok canim sızı kotu bisey degil. Bendeki agri daha farkli. Sızı gibi degil. Bir de herkesin bunyesi kendine ozel belirtiler veriyor . Tutunma belirtileridir insallah❤

Öyle düşünme benimdehep sol tarafım ağırıyordu inan ki bu öyle bisey ki insan ne zaman ne etki gorcek belli olmuyor sadece dua duam seninle inşallah güzel sonuçlar alıcaksın

Aynen balımm şükürler olsun Allah'a hamdolsun hafta içi ultrasyona girebilirsin dediler bakalım inşallah güzel şeyler olur
Evet 2 embriyo transfer edildi canım inşallah ikiside vardır devam eder ben bu süreçte gebelik haberine sevinmemeyi öğrendim rabbim kucağımıza almayı nasip etsin

KıZlar merhaba birşey sormak istiyorum kendimden koronadan şüpheleniyorum test olmadım ay sonu transferim vardı Transferimi olumsuz etkiler mi

2 motil5 immotil sperm çıktı baya düşük dendi düşük mu o kadar biliyo musunuz
Bizim de sizin gibi tek tük çıkıyordu tüp bebeğe karar verdik yarin yumurtam toplanacak hayirlisiyla.
Çıkan spermler donduruldu.
22 yasindayim ben esim 26.
Aylardir uğrasiyoruz ilaçlar vs.
Sperm azliğiniz nedeni nedir bellimi?
Bizim suan nedeni belli olmadi yapilan testlerin hepsi normal görünüyor.

KıZlar merhaba birşey sormak istiyorum kendimden koronadan şüpheleniyorum test olmadım ay sonu transferim vardı Transferimi olumsuz etkiler mi
Canım benim geçmiş olsun. Transferi etkilese bile önce senin sağlığın önemli bence test ver sonucun çıksın öyle düşünürsün belki gerek kalmaz normal bi hastalıktır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…