2021 Ağustos transfer bekleyenler

Canım benim bana test kaymış gibi geldi control çizgisi çok ortada bi tekrarlasan mi
Bu şekilde yaptığım anda çıktı ilaçlar etkiler mi ya ilk defa bir testim bu kadar net pembe çıktı

Eklentiler

• 707455FE-22E7-4FC1-A8B3-E18198157537.jpeg
    260,9 KB · Görüntüleme: 62
Bu baya pozitif zaten. Sen iğneleri neden biraktin doktor mu söyledi? Bi de hangi ilaçları kullandın? Ovitrella vuruldun mu taze transfer mi oldun?
Birşey hissetmiyorum diye bıraktım dün de yaptım gri gölge vardı . Bende bıraktım ilaçları 2 ağıstosta ovitrella vurulmuştum dün gri çıktı belirtim de yoktu kendi kafama göre bıraktım tutmaz diye. Zaten iyi değildi yani doktor da pek olumlu bakmamıştı 4. Gün başka embriyo kalmayınca transfer edildi ama yapar yapmaz çıkmasına şaşırdım 4 yıldır ilk defa bu kadar ne t gördüm

Bu yaptığıniz gerçekten çok yanlış benim daha önceki transferimde idrar testim 7.gun bile negatifti 10.gun kanda pozitifi görmüştüm. Umarım bebeginiz zarar görmemiştir doktorunuzla konuşun bence

Bu yaptığıniz gerçekten çok yanlış benim daha önceki transferimde idrar testim 7.gun bile negatifti 10.gun kanda pozitifi görmüştüm. Umarım bebeginiz zarar görmemiştir doktorunuzla konuşun bence
Ya biliyorum ama hiç ihtimal vermedim çok şaşkınım yarın kan testi yaptıracağım estrofem veprogestan fitil hcg içerir mi acaba onları kullanmıştım

Kan testi vermeden ilaclari birakmasaydiniz keske. Doktorunuza mutlaka soyleyin insallah sonu guzel olsun

Evet çıkmayabilir gerçekten çok erken ama üzülmeyecekseniz sorun yok yaptırın bencede. Ay ederim tabi etmez miyim, inşallah güzel haberler verirsiniz benim hala hic belirtim yok benc
Evet çıkmayabilir gerçekten çok erken ama üzülmeyecekseniz sorun yok yaptırın bencede. Ay ederim tabi etmez miyim, inşallah güzel haberler verirsiniz benim hala hic belirtim yok bence belirtiye takılmayın

Gerçekten yaptığınız çok yanlış hiç Umut olmayan yerden bile Bi umut filizlenirmiş.Hani adet olup bıraksanız Tamm ama bir yok diye bıraktım demeniz yanlış olmış.Bugün bence de kullanın ilaçlarınızı.Kan testinde net görene kadar devam edin.Doktorunuz ne zaman çağırıp test yapalım dediyse o zamana kadar.Hepimiz şu çizgiyi görmeyi ne kadar çok umut ediyoruz oysa rabbim hayırlısı ile bağışlasın bebeğinizi

İnşallah ya aslında yanlış olduğunu biliyorum ama diğer transferimde birşey değişmedi herşeyi yaptım belirtim de az da olsa vardı artık tutmasa da bundan sonraki denemelerimde ilaçları bırakmam

Neden 5.gün embriyoları hemen belli oluyorsa 3.yün embriyoları geç karışıyor kana biliyor musunuz acaba?

Neden 5.gün embriyoları hemen belli oluyorsa 3.yün embriyoları geç karışıyor kana biliyor musunuz acaba?
İnternette şöyle okumuştum 5. Gün embriyolarını duş kuşamından ayrılmış oluyormuş ve hemen transfer sonrası 48 saat içinde tutunup beta salgılamıyprmuş ama üçüncü gün embriyoları 5 güne geleme kadar hala bölünmeye devam etme aşamasındaymış 3 4 gün sonra ancak tutunup beta salgılanıyormuş

Yatmak yada kalkmanin tutunma uzerinde etkisi olsaydi butun merkezler kimseyi kaldirmax yatirirdi 12 gun. Hatta cok yatmayin rahim kanlansin derler. Rabbim muradimizi nasip eder insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…