2021 Ağustos transfer bekleyenler

Benimde aynı 2 ağustos benceeğer dayanabilirsen yapma çünkü herkesin tutunması farklı olabiliyor moralin bozulur sonra gerek yok
Bilemedim dayanabilirsem yapmam en fazla pazartesiye kadar belki denerim bilmiyorum ya heyecanlanıyorum pozitifleri görünce

Kizlar transfer icin 2.adetimi bekliyorum 11 gun gecikti normal adet zamanimda ic camasirimda cok az kahverengi leke gormustum bide 2 gundur ara ara gogus ucum batiyor igne gibi sizce normal mi bunlar onceki ilaclarin etkisi mi acaba.

Kizlar transfer icin 2.adetimi bekliyorum 11 gun gecikti normal adet zamanimda ic camasirimda cok az kahverengi leke gormustum bide 2 gundur ara ara gogus ucum batiyor igne gibi sizce normal mi bunlar onceki ilaclarin etkisi mi acaba.
Test yaptınız mi ? Ben de nisan ayında ikinci adetli beklerken hamile olduğumu öğrenmiştim.

Yaa olabilir mi ki acaba 6 senedir hic hamilelik durumum olmayinca kesin yoktur gibi dusundum test yapmadim.sizin hamilelik devam etmedi mi
Maalesef 8.haftada kalbi durdu genetik testlerini yaptırdık bebekte kromozom bozukluğu çıktı kurtaj oldum. Şimdi kürtajdan sonra ilk adetimi oldum ve hemen dondurulmuşlar icin hazırlığa başlandı. 12 sinde transfer olacağım. Siz bir test yapın bence en azından aklınızda kalmasın.

Kızlar şimdi tuvalete gittiğimde pedimde açık kahverengi leke gördüm,sonra peçeteyle sildim,bir şey çıkmadı,böyle yerleşme kanaması olur mu?

Embriyolariniza da genetik test yapildi mi kromozomlar icin insallah bu defa sonuc guzel olur.aklima takildi simdi hic ihtimal vermiyorum ama yinede bi yapayim gebelik yoksada doktorumla gorusecegim artik

Embriyolariniza da genetik test yapildi mi kromozomlar icin insallah bu defa sonuc guzel olur.aklima takildi simdi hic ihtimal vermiyorum ama yinede bi yapayim gebelik yoksada doktorumla gorusecegim artik
Embriyolara yaptırmaya gerek yok dedi doktorum. İki tane iyi kalite embriyom var ama tabi genetiğini bilemiyoruz. Bu da tutmazsa tekrar toplatıp 4-5 adet olunca embriyolari da genetiğe gönderirim diye düşünüyorum.

Şuan test olsa yanımda yapardım bu hevesle iyi ki yok eşimde acele etme diyo ama işte dayanamıyor insan üstelik hala bende tık yok bel ağrısı dışında
Eşler zaten dünya rahatı benimkine kalsa doğunca öğreniriz anca benimde belirtim yok iyi mi kötü mü bilemiyorum

Embriyolara yaptırmaya gerek yok dedi doktorum. İki tane iyi kalite embriyom var ama tabi genetiğini bilemiyoruz. Bu da tutmazsa tekrar toplatıp 4-5 adet olunca embriyolari da genetiğe gönderirim diye düşünüyorum.
Benim kendimde hafif duzeyde bi kromozom bozuklugu varmis doktorum genetik kan tahlili istedi orda ortaya cikti.5 embriyomuz pgt ye gitti 4 tanesi saglikli geldi sukurler olsun genetige gondermekte ayri bir stresmis beklerken zor gecmisti zaman sonucu alinca cok rahatladik insallah size gerek kalmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…