2021 Ağustos transfer bekleyenler

Kızlar bu arada benimki de cinsiyeti gösterdi sonunda kız sağlığına odaklandım hep elbette ama kız da gönlümden geçiyordu. 2. Çocuk sağlığımdan dolayı olur mu bilmem ama hep bir kız olsun yoldaş olsun derdim bu arada yavrum resmen annesini de tedavi ediyor. Karaciğerimde ağır hasar vardı 3 senedir düzelme yoktu ilerde siroz olursun nakile kadar gider demişlerdi. Tüp bebek ilaçları yüzünden olmuştu. Şimdilerde iyiye gidiyormuş.

Maşallah şifa olsun annesine gUzel kızımız ınsallah...

Şaka gibi gerçekten 3 gün oldu ama deli gibi okulu özledim sanki keyfimizden rapor istiyoruz bizde isteriz okulumuzda olmak öğrencilerimizle olmak

Oyy güzel kızlar çoğalıyor desene rabbim evlatlarımızı kucağımıza sağlıkla alıp sağlıkla büyütmeyi nasip etsin Çok şükür tedaviyle oldu sonra belki olur belki olmaz rabbim bilir ama ilk bebeğimin kız olmasına ben de çok sevindim yoldaş olur annesine babasına can olur

Allah hepsine sağlık versın de huzurla keyıfle buyursunler, kız erkek farketmez mutlu cocuklar olsunlar ınsallah

Merhaba hanımlar , elinde tedavisinden ilaç kalan oldu mu acaba. Malum çok pahalı tedaviler. Bir yakınıma lazım devlet destek vermiyormuş. Allah rızası için yardımcı olur musunuz, belki elinde kalan tanıdığınız vardir ??

Kızlar aranızda aşı olan veya olmayı düşünen var mı
Ben iki dozumu da oldum. İlkini 13.haftada, ikincisini 16.haftada vuruldum. Yan etkisi de olmadı çok şükür. Başlarsa düşünmüyordum ama hamileler ile ilgili o kadar olumsuz haber gördüm ki korktum. Aşılardan sonra bir muayenemiz oldu ve çok şükür her şey normal dedi doktorumuz.

Hayırlı uğurlu olsun tatlım, benimki de kız şanslı annenin ilk çocuğu kız olurmuş derler, ikinci çocuğumuz olmasa bile allah bunlara sağlıklı ve mutlu ömür versin inşallah Kızın şimdiden şifasıyla geliyor

Merhaba heyet raporu nasıl aldınız acaba ben de öğretmenim de izin bitti rapor arıyorum

Ah canım doktorum şok etti beni bugün baktı ve kesin erkek dedi. Garip bir duyguya girdim. Öncesinde cidden fark etmez diyordum ama kız fikri beni öok mutlu etmişti. Resmen kötü oldım bebeğim hisseder diye de üzüldüm.

Çoğumuzun dondurulmuş benim embriyo 3 sene önce donduruldu umarım bulur yakının

Ah canım doktor yanlış görmüş nasıl oluyorsa erkek dedi bugün de. Alışmıştım kız fikrine. Öncesinde nötr olup sonra kız denmesi şimdi de erkek garip oldum

Ah canım doktor yanlış görmüş nasıl oluyorsa erkek dedi bugün de. Alışmıştım kız fikrine. Öncesinde nötr olup sonra kız denmesi şimdi de erkek garip oldum
Vardır rabbimin bir bildiği O minik senin sevgini en derinlerden hissediyor İnan bana annesi sana ihtiyacı var artık oğluşum diye seversin olur biter onlar ana kuzuları ne cinsiyet olsalar da

Saglıkla gelsin inşallaaaahhh... Ben bugun ilk defa net bı sekılde hıssettım tekmelerini oğlumuzun..
Gecen haftalarda seyırme gibi oluyordu evet ama bugunku cok netti, elım karnımda onunla konusurken tepkı verdı banaçok tuhaftı, ama çok güzel

Annenler yakın değil mi sana o destek olsa :) ücretli ücretsiz izinlerini kullan da bi ondan sonra tekrar düşün.Hem kıskanç diyprsun hemde aynı evde yaşayacaksınız oooooo çok zor olur gerçekten baksa bile bence aynı eve girme en azından evşndeyken Bi rahat nefes alırsın.Allah yardımcın olsun

Yaaaa maşallah.Kaç haftalıktı şimdi ben hiç hissetmedim hissetmek istiyprum yaaa

Yaaaa maşallah maşallah bebeğin hem sana hem hayatına şifa oksun sevgi ile gelsin sağlıkla gelsin inş hem ruhunuza hem sağlığınıza şifa getirsin güzel kızın

Benim var canım elimde ilacım.bende ne yapsam diye düşünüyordum birinin işine yaracaksa çok iyi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…