2021 Ağustos transfer bekleyenler

Ah canım doktor yanlış görmüş nasıl oluyorsa erkek dedi bugün de. Alışmıştım kız fikrine. Öncesinde nötr olup sonra kız denmesi şimdi de erkek garip oldum
Kaç haftalıkken kız demişti.Birde ikili test yaptıklarında öğreniyormuş kimisi görünüyor diyr.Ben bekarken bile hep erkek istiyordum ilk bebeğimi transferden sonra da hep rüyamda erkek bebek görüyordum ama bana da herkes senşn kız kız diyordu 😂😂 erkek gördüğümü de söyleyemiyordum.Erkek istediğimden hiç sevinememiştim herkes öylr diyince.Doktor erkek diyince geçen hafta şok oldum anlatamam inanamadım.Dün başka Bi doktora daha gittim bildiğim çok tecrübeli Bi doktor o da erkek kesin ve ner diyince şimdi elim karnımda oğluşumla mutlu mutlu konuluyoruz 😂😂😂

Canım ben 90 kiloyum bence kılodan degıldır yaa
Çok tuhaf ve çok güzel bi duygu başta karnım uyuşuk gibiydi sonra böyle sanki parmağınla bisey dokunur gibi hissettim ama şimdi 20. Haftamızda baya baya ben burdayım diyor beyefendi 😍🥰
bende hissetmeyi sabırsızlıkla bekliyorum bakalım bizim küçük bey ne zaman kendini belli edecek 🙈🙈🙈

Ah canım doktorum şok etti beni bugün baktı ve kesin erkek dedi. Garip bir duyguya girdim. Öncesinde cidden fark etmez diyordum ama kız fikri beni öok mutlu etmişti. Resmen kötü oldım bebeğim hisseder diye de üzüldüm.
Ay bazen oluyor öyle değişen çok okuyorum ben de canım allah hayırlısını versin 😍 benim en son 16.haftada kız dedi, herhalde artık değişmez ama detaylı ultrasonda değişen bile okudum forumlarda valla Allah’a emanet 😂

Saglıkla gelsin inşallaaaahhh... Ben bugun ilk defa net bı sekılde hıssettım tekmelerini oğlumuzun..
Gecen haftalarda seyırme gibi oluyordu evet ama bugunku cok netti, elım karnımda onunla konusurken tepkı verdı bana💙💙💙çok tuhaftı, ama çok güzel 🧿🧿💙💙
Ay ben de iki gün önce ilk defa tekme hissettim, 18.haftadayım. Resmen pit diye vurdu 😱 yavaş yavaş hareketlerini hissetmeye başlıyorum içimde minik minik bir şeyler oluyor. En güzel tamamen sırt üstü uzandığımda hissediyorum, çok değişik bir duyguymuş 🥰

X