2021 Ağustos transfer bekleyenler

Ay hadi hayırlısı inşallah canım ilaç etkili mi bilmem ama temkinli olmakta fayda var ne umutsuz ol ne kaptır ince bir neşeyle bekle güzel düşünelim inşallah

Moral bozmak yok azcık nazlı bebeler seninkiler ilgi istiyorlar demekki, anne biz burdayız dıyorlar, bızımle hep ılgılen bizi n farket dıyorlar oyuzdende agrıtıyorlar küçük sıpalarkendını korkutma sakın kötü bişey olmayacak demekki senınkıler de öyle yerlesiyo

Ay inşallah canım benim inşallah bu arada benim bir tane transfer oldu ben öyle istedim. Aynı kaptaki yeniden donduruldu umarım Yaşar o da. Hastalıklarım çok olunca kilomda var korktum tutmazsa ziyan olmasın dedim. Şimdi tutunca da keşke o da olsaydı diyorum gerideki 4 embriyonun hepsini istiyorum nasıl bakacaksam hasta halimle. Kimbilir belki doğumda şifa vardır rabbim şifayı evladımla buldurur. Bir de ben kiloluyum ondan da olabilir mi acaba? Bağlar genişliyormuş kilolularda daha sorunlu olabilir sanki. Ama mutluluk çok başka bir şeymiş. 10 ayda 6-7 kilo verebilen ben şu 1 ayda 3 kilo verdim

İnşallah vardır iğne etkisinde olabilir iki gün sonra tekrar edin koyulaşıyorsa vardır

Kızlar selam, ben de 30 ağustosta transfer oldum. 3. Gün embriyosu 2 tane kondu. Dayanamayıp erken genelik testi yaptım bugün daha 7. Günüm aslında çok erken. 2. Çizgi hafif silik çıktı. Taze transfer oldum, acaba çatlatma iğnesi etkisi de olabilir mi?

Eklentiler

• D7A0E19B-8F20-4701-AC06-599CF6E8F628.jpeg
    61,8 KB · Görüntüleme: 34
Bemce var bende 7. Gün yapmıştım

Kızlar zaman geçmek bilmiyor salı test günüm böyle burda gördükçe gebelik testi yapıp pozitif çıkanları acayip mutlu oluyorum ben de mi yapsam acaba diyorum ama negatif çıkarsa moralimi bozmaktan korkuyorum

Ben tatile gideceğim için erken yapmıştım yoksa yapmazdım gününü beklerdim çünkü değer daha yüksek çıkıyor

5+5 oldum ama hala bulantı ağrı vs. bi şeyler yaşamayan bi ben miyim insan ters bi durum mu var diye düşünmeden edemiyo ama olsada heralde rahatsız edici şeyler olurdu böyle bi şey yokken ne düşüneceğini şaşırıyo insan inşallah herşey yolunca gidiyodur

Ben tatile gideceğim için erken yapmıştım yoksa yapmazdım gününü beklerdim çünkü değer daha yüksek çıkıyor
Ayy yok yapmadım zaten vazgeçtim bir de gebe kalan arkadaşlarım kasıklarınızda ara ara olan batma yaşadınız mı bir yerde daha çok oluyor da her zaman değil

Benım de dun aksama kadar yoktu ama gecenın bir köründe böle yaglı yemek yemişim üstüne de damacanayla su devırmısım gıbı bir his bulantı desen degıl ama yınede bir gaipten his vardı. Bakalım bugun olacakmı

İşin heyecanını yaşa bncede yapma. Bende arada oluyor nokta atısı batma ama uzun sureli degıl ve siddetlı dayanılmayacak gıbı degıl.
Aynen benim de öyle sağda oluyor genelde solda nadir oluyor batma geçiyor ama orda hafif o acımsı his kalıyor batma olan yerde. Bakalım inşallah bebişin habercisidir.

O bende de oldu 1 2 defa dün yediğim tereyağı sanki boğazımdan ağzıma kadar geri geliyo gibi rahatsız etti. Bikere de eşim dolaptan önceki günden00 kalan etli yemeği çıkardı görünce tiksindim ondan midem bulanmadı ama iğrenti geldi böyle öğüresim geldi öğürmedim de öyle değişik bi şey oldu 2 defa yaşadım böyle

Bi de böyle hem açlık hem şişkinlik hissediyorum bazen az yesem doyuyorum sık acıkıyorum. Bazende açım ama şişkinlik oluyo hiç yerim yok gibi böyle şeyler yaşayan var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…