2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar benden yıne kahve rengı leke geldı ya doktor dun baktıgında hıc kanama falanda gormedi yınede ıgne yapmıstık yıne nerden cıktı bu leke ya

Kızlar benden yıne kahve rengı leke geldı ya doktor dun baktıgında hıc kanama falanda gormedi yınede ıgne yapmıstık yıne nerden cıktı bu leke ya
Canim benimde 3 gün ust uste geldi. Sana baska ilac vermedimi. Ben günde 3 tane progestran kullaniyorum

Hayırlı uğurlu olsun inşallah kese için cumaya yada haftaya gidebilirsiniz bu gün 5000lere ulaşmıştır değer

Gözünüz aydın ne kadar güzel dileklerde bulunmuşsunuz Allah razı olsun

Kızlar Merhabalar,
Ağustos annesi olma ümidiyle burdayım :) adetim 2 gün gecikti test yaptım birkaç defa pozitif gibi gözüküyor. Geçtiğimiz Ağustos ayında 8 haftalık iken ölüm sonucu kürtaj oldum. O süreçte doktorlara gitmekten bıktım resmen. Henüz çocuğumuz yok ilk olacak bu yaşadığım tecrübe de beni hayal kırıklığına uğrattı biraz. Şuanda da kan testi ve kese için doktora gitmem gerektiğini biliyorum. Ama sürekli doktorlara gitmek istemediğim için şöyle 6-7 haftalık olunca gideyim diye düşünüyorum. Sizce saçmalıyor muyum ? Beden olarak hafif kasık ağrısı dışında hiçbir belirtim yok. Yine olumsuz sonuçlanacak diye düşündüğüm için de böyle yapmayı tercih ediyorum sanırım

Ayyyy aynı tarih gözüküyoruz. Hepsi de benim yaşadıkları gecen eylül ayında bende bir düşük yaptım. Acıkcası cok fazla doktora bende gitmek istemiyorum 6.7 haftalıkken gideyim diyorum bakalım nasıl olacak...

Ayyyy aynı tarih gözüküyoruz. Hepsi de benim yaşadıkları gecen eylül ayında bende bir düşük yaptım. Acıkcası cok fazla doktora bende gitmek istemiyorum 6.7 haftalıkken gideyim diyorum bakalım nasıl olacak...

aaa evt nasıl da denk gelmiş hemde geçmiş hikayesi ile :) inş olumsuz sonuçlanmaz bu sefer erken heves etmek istemiyorum. geçen sefer hemen herkese söylemiştim. sonrası herkes geçmiş olsun telefonları bile beni üzdü. Bu sefer 3 aylık olmadan kimseye söylemeyeceğim :)

Aynennn. Bende öğreneli 3,4 gün oldu kimseye soylemedim ve söylemek istemiyorum en azından 10 hafta olsun...annem ve eşim biliyor. Doktorada gitmeyi dülünmüyorum sadece beta testi için giderim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…