2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım belkide olablir ama hiç doktor da böyle bişey demedi. Ama bugun cidden baya kanamam oldu öyle leke falan değil yani bacağıma doğru bıraksam akardı lavaboya geçtiğim için hemen yakaladım

Insallah bebegin seninledir canim güzel düsün dua et.

Ben covid pozitif oldum haftaya cuma gideceğim karantinadayım 😕
Kan değerimde bugün transfer sonrası 13. Gün 1007 olmuş heralde ben doktora gidene kadar kalp atışını bile duyabilirim yani inşallah 🙏🙏
Büyük geçmiş olsun cnm bizim gelinde 8 haftalık hamileydi yakalandığında çok sükür atlattı karantina sı da bitti
sende inş sıkıntısız atlatırsın cnm

Yarın kalp atışı için gidecektim bugun bir anda kanama oldu serçe parmağım kadar pıhtı geldi hala da silindikçe geliyor düşükmü yapmıştım oldum kızlar
Cnm yarın olmaz senin için ama içini ferah tut bence düşük olsa kanama devam ederdi adet kanaması gibi yarın güzel haberlerle gel cnm

Kizlar bugün benimde kan sonucum çıktı öldüm heyecandan 1 Kasım sat
7 Aralık'ta kan testi sonuç 2445 lerde çok şükür arkadaşların dediği gibi rakamlara takılmayın ilk çocuğumda kanda öğrendiğimde 4500 lerdeydi herkesin değişir dollenmeye göre Allah hepimize sağlıklı akıllı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah doktora bı sıkıntı çıkmazsa haftaya gitmeyi düşünüyorum siz ne zaman gidiceksiniz şuan adetime göre 5 haftalık saflık ocaginda ki doktorda 4 yada 5 haftalık tır küçük daha dedi hadi hayırlısı hepimiz için😁😁

Kizlar merhaba
Benim ikinci tup bebek denemem.
Transferden sonra beta hcg degerleri
9. Gun 24
11. Gun 88
13. Gun 438
10. Gunde cok kanamam oldu doktora gittim ama duzen li artmaya devam etti 12. Gunde kesildi sizce artislar Nasil

Kizlar merhaba
Benim ikinci tup bebek denemem.
Transferden sonra beta hcg degerleri
9. Gun 24
11. Gun 88
13. Gun 438
10. Gunde cok kanamam oldu doktora gittim ama duzen li artmaya devam etti 12. Gunde kesildi sizce artislar Nasil
artışların guzel en az ikiye katlaması lazım 2 gunde bir 🙏🏼 inshallah bebişin halen seninledir son anda bırakmak uzereyken bırakmadı 🧿🧿 Allahın izniyle hersey cok iyi olucak

Kızlar sizce hangisi daha pik ayrı günler bunlar bu arada
Birinci mi ikinci mi

Eklentiler

• 8DB88B00-0AE9-4057-9DF9-4591AE98A908.png
    8DB88B00-0AE9-4057-9DF9-4591AE98A908.png
    435,1 KB · Görüntüleme: 18
  • F169F786-9B9C-4F4F-825D-A2721B9EA6BA.jpeg
    F169F786-9B9C-4F4F-825D-A2721B9EA6BA.jpeg
    44,4 KB · Görüntüleme: 22
Kizlar bugün benimde kan sonucum çıktı öldüm heyecandan 1 Kasım sat
7 Aralık'ta kan testi sonuç 2445 lerde çok şükür arkadaşların dediği gibi rakamlara takılmayın ilk çocuğumda kanda öğrendiğimde 4500 lerdeydi herkesin değişir dollenmeye göre Allah hepimize sağlıklı akıllı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah doktora bı sıkıntı çıkmazsa haftaya gitmeyi düşünüyorum siz ne zaman gidiceksiniz şuan adetime göre 5 haftalık saflık ocaginda ki doktorda 4 yada 5 haftalık tır küçük daha dedi hadi hayırlısı hepimiz için😁😁
Benim her gün gidesim geliyor korkudan 😀😀

X