2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Dün gittim doktora dün yoktu bi kaç doktora sordum devam ederse doktora görsün dediler diken üstünde bekliyorum
O zaman tek çare beklemek gibi duruyor maalesef bol bol su için dinlenin vücudunuzu dinleyin güzel düşünün panik yapmayın bence herşey yolunda gidicek iyi düşünün

Ben covid pozitif oldum haftaya cuma gideceğim karantinadayım
Kan değerimde bugün transfer sonrası 13. Gün 1007 olmuş heralde ben doktora gidene kadar kalp atışını bile duyabilirim yani inşallah
yaa çok geçmiş olsun rabbim şifa versin geçer inşallah hemencik.. değerlerin güzelmiş gidene kadar kalp atışını duyabilirsin gerçekten

Kan değerimde bugün transfer sonrası 13. Gün 1007 olmuş heralde ben doktora gidene kadar kalp atışını bile duyabilirim yani inşallah
Gecmis olsun, kolayca atlatirsin insallah, nasil bir tedavi uyguluyorlar acaba?

Yarın kalp atışı için gidecektim bugun bir anda kanama oldu serçe parmağım kadar pıhtı geldi hala da silindikçe geliyor düşükmü yapmıştım oldum kızlar

Gecmis olsun, kolayca atlatirsin insallah, nasil bir tedavi uyguluyorlar acaba?
Tedavi yok diyebilirim hamile olunca sadece parol kullanabiliyorum oda zorda kalmadıkça almadım hiç günde 3 taneye izin verdi doktor.
Ateşim yükseldikçe kullandım sadece ağrılara katlandım diyebilirim
Bu gün iyiyim ama çok şükür

Yarın kalp atışı için gidecektim bugun bir anda kanama oldu serçe parmağım kadar pıhtı geldi hala da silindikçe geliyor düşükmü yapmıştım oldum kızlar
Çok geçmiş olsun hemen gitseydiniz keşke doktora ihmal etmeyin. Ağrınız sancınız var mı kan sulandırıcı kullandığımız için minicik kanamalar bile çok gözükebiliyor bizde ..
Bir de ben geçende de söylemiştim size çift transferden kaynaklı olduğunu düşünüyorum tutunamayan bebişten dolayı olabilir yani inşallah öyledir ve bebeğiniz sizinledir haberdar edin bizi de

Doktora mesaj attim gerek olmadığını gerekli tedaviyi zaten aldığımı söyledi. Düşük mü yaptım yani dedim bilemiyorum yarın anlarız dedi. İnşallah dediğiniz gibi bebek duruyordur

hanımlar merhaba benim son adet tarihim 14 kasım. adeime bugün itibari ile 6 gün var test yapım çok silik çizgi çıktı. az önce kan testi yaptırdım 4.55 çıktı 2 gün sonra tekrar gel dediler sizce gebelik varmıdır?

Maşallah 2021 ağustos anneleri kontenjanı da dolmuş ben 2020 ağustos annesi olduğumu sanıyordum ki temmuzda doğum yaptım. Herkese hayırlı olsun. Umarım sağlıkla tamamlarsınız süreci. Yerleşme kanaması olabilir korkmayın. İlk 3 ay çok önemli. Ben hamile olduğumu unutup ağır sandalye falan kaldırmıştım o zaman da kanamam olmuştu, çok korkmuştum ama birşey olmadı şükür. Kendinize çok dikkat edin.

Cok gecmis olsun.

Canim daha önce baska bir formda okumustum .senin gibi cift embriyo konan bir arkadasta seninle aynisini yasamisti. Genelde 2.kese 1 hafta sonra görülüyor bence 2.embriyo rahme yerlesemedi düştü. rabbim güzel haberlerle gelmeyi nasip etsin

Canım belkide olablir ama hiç doktor da böyle bişey demedi. Ama bugun cidden baya kanamam oldu öyle leke falan değil yani bacağıma doğru bıraksam akardı lavaboya geçtiğim için hemen yakaladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…