2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Çok yiyorum demedim zaten sağlıklı besleniyorum demek istedim her bünye farklıdır herşeyi espiri konusu yapmayın lütfen
Canım o yazını bile görmedim ben sanırım yanlış anladın diğer arkadaş betaya takılmıştı ya Dr un söylediklerini yazmıştım yoksa senin yazını görüp yazmadım

Kızlar dün değeri 635 çıktığını söylemiştim ya sizce nezaman gidersem kese yi görürüm Dr alttan bakmadı üstten baktı daha küçük görünmez dedi tahmini cuma günü nasipse 2400civar olur görünür mü ozaman üstten sizce

Kızlar dün akşam benim açık kahve bi akıntım oldu demiş miydim ondan beri korkuyorum sizce napılır bana yardım edinn lütfen

Üstten minumum 3000 üstünde görünüyor ama benim ustten görünmedi 4500 degerle alttan bakti gördü.

Kızlar dün akşam benim açık kahve bi akıntım oldu demiş miydim ondan beri korkuyorum sizce napılır bana yardım edinn lütfen
Bol bol dinlenin bide stres yapmayın bazen yerleşme kanaması olabiliyor eğer artarsa hemen doktora gidersiniz doktor bişey demedi mi akıntı için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…