2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
gözünüz aydın Allah kucağınıza almayı nasip etsin inşallah keseniz kaç mm di ?

Cevap ixin tesekkurler canim.. bebek mi kesemi ?? Kalp falan duydun mu ??

Gecen carsamba beta hcg 4500 ken vajinal muayenede 8mm bos kese vardi. Yol sac 10mm den sonra görülüyor.Bu pazartesi kese 19.50mm yol saç ve ufak bir olusum var dedi. Cuma günü tekrar çagirdi . Kalp ortalama kese 24mm civariyken oluyor. günde kese 1 2mm büyüyor

ağrılarınız var mı ara sıra kasıkta rahimde batma bel ağrısı falan bende bunlar oluyor ara ara midem bulanıyor sizde durum ne

Korkma dıcem ama ınsanın elınde degıl bende gec goruldu kese ama sımdı bak kalp atısını bıle duydum vajınalden bakınca ınsallah sende guzel haberler alıcaksın
ne kadar sonra kalp atışı duydunuz ağrılarınız var mı ara sıra kasıkta rahimde batma bel ağrısı falan bende bunlar oluyor ara ara midem bulanıyor sizde durum ne

ne kadar sonra kalp atışı duydunuz ağrılarınız var mı ara sıra kasıkta rahimde batma bel ağrısı falan bende bunlar oluyor ara ara midem bulanıyor sizde durum ne
Şuan altıncı haftadaymısım ılk defa keseyı gorduk ve kalp atısını duyduk aynen benımde rahmımde agrılar oluyor arasıra hatta hapsırunca sankı bırsey kopyr gıbı agrı bıranda saplanıyor mıde bulantısından kahvaltı yapamıyorm sadece bır yumurta dıger ogunlerde haıff seyler anca yıyeblyrm

anladım canım o zaman batma ve kramplardan korkmamalıyız varlığını belli ediyor sanki bel ağrım oluyor benim bulantım ara sıra oluyor

Canim bilgiler icin tesekkur ederim
ben en iyisi cuma aksami gideyim biraz daha bekleyeyim ya

çok sukurr sağlıkla kucagınada alırsın inshallah

Ben bugün doktora gittim beta hcg değerime burda herkes ikiz demişti ikiz değil değerim haftasına göre normal keseyi de gördük diğer mesajları okuyan olursa diye bilgi paylaşmak istedim ikiz gebelik için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…