2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Insallah güzel haberlerle gelirsin canim. Kese boyutu anormal olsa söylerdi zaten. Benimkide normal dedi ben sorunca söyledi boyutunu
Ben şöyle düşünüyorum cnm ne kadar son adet tarihini baz alsak ta adetten sonraki 14. Gün yumurtluyor insanlar genel olarak ee ne kadar 5+4 olsa da nerdeyse 4 haftalık bile değil kendimi öyle teselli ediyorum. Daha çok küçük diyee

Mesela ben 17.18.günler yumurtluyorum.

Anneler gebelik belirtileriniz neler.benim göğüs hassasiyetim dışında başka bir belirtim yok oda arada bi gidiyor tamamen unutuyorum hamile olduğumu
Benimde hiç belirtim yok belki saha erkendir . goguslerim asiri hassas be kocaman oldu ama bu tup bebek ilacları sayesinde olabilir cunku halen progestam , esteofem ve duphasyon kullanıyorum . adet agrım devam ediyor ve gunde bir iki kasıkda ve belimde batmalar oluyo

Merhaba benimde sat 4 kasım, geçen hfta pazartesi belirtilerim olduğu için test yaptım çift çizgi çıkınca beta baktım 12 çıktı 2 gün sonra 56ydı ondan 2 gün sonra 88di, 3 gün sonra bugünde 240 çıktı sizce artış nasıl? Kese için hftaya çağırdı ama az mı artıyo emin olamıyorum.

Merhaba kızlar benimde sat 4 kasım ben geçen hafta p.tesi adetime 4 gün kala evde test yaptım çift çizgi çıkınca beta baktırdım 12 çıktı, 2 gün snra 56 oldu ondan 2 gün snra 88 oldu, 3 gün sonra bugünde 240 çıktı. Sizce artış nasıl? Hftaya kese için çağırdı ama artış az mı telaşlanıyorum progestanda kullanıyorum birz kahverengi leke olmuştu

Gayet güzel artmış tebrikler sağlıkla kucağınıza da alırsınız inş

Canım bende 21 kasımda transfer oldum. Nasıl hesapladın 4+4 oldgunu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…