2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Günaydın kızlar topic in basında yazmıştım bende ağustos annesi olmak istiyorum diye.gecen eylül ayında 1 kimyasal gebelik sürecim vardı.1 tane 3 buçuk yaşında kızım var.bugun bat test yaptım.sonuc pozitif çok şükür.ama henüz sevinemiyorum yarın kan vereceğim ins.testi mi atayım size.

Eklentiler

• 20201207_095506.jpg
    127 KB · Görüntüleme: 33
Canım hayırlı olsun. Teat sonucunu da bekliyoruz. İnşallah sağlıkla ilerler

Umutumut82 Günaydın cnm Dr gidecektin, inş bebişin sesinledir

Günaydin canimmmm. Biraz önce geldik. Sabah yine lekelenme oldu. Doktor alttan muayene etti kesen büyümüş kanama alanı yok dedi. Kese icinde ufak bir oluşum var dedi kalp atisi yok. 5+2 5+3 dedi ölcümlere göre. ama 6+3 olmali geriden geliyor dedi. ilaclarini kullan dinlen, bol su ic , açık kırmızı kanaman olursa hemen acile gel.olmazsada cuma günü tekrar bakalim dedi. Gecen seferde böyle olup kalp atmadigindan tedirginim tabi ama rabbim hayirlisini versin diyorum sadece. cuma netleşecek yani canim.

Hadi gözün aydın cnm
bende bugun gittim Dr bebek daha olusmamıs daha küçük görünmeyebilir bu zaman da dedi 2 hafta sonra gel dedi ne yalan söyleyeyim çok korkuyorum

günaydın hayırlı olsun kan sonucun da iyi çıkar inşallah merak etme

Hadi gözün aydın cnm
bende bugun gittim Dr bebek daha olusmamıs daha küçük görünmeyebilir bu zaman da dedi 2 hafta sonra gel dedi ne yalan söyleyeyim çok korkuyorum
merhaba, evlet hastanesine mi gittiniz, özele mi, vajinal ultrason ile mi baktılar karından mı? 4 + 3 filanken bir arkadaşımın kesesi göründü özel bir hastanede, ama o gittiği hastanede en ileri cihazlar kullanılıyor. ben de hala kese görmek için gitmedim. içiniz rahat olsun, keseyi ilk zamanlar göremeyen bir sürü anne tanıyorum.

Cnm devlet hastanesine gittim. nor al usg ile baktı kese var 2 hafta sonra da gel dedi
Hani geç döllenme dese yine rahatlıyacam yada yolk kesesi olusmaya başlamış dese bile yaa hiç ama hiç de beğenmedim haftaya özele gidecem.

Kızlar yine kan verdim bugun .tramsferin 9. gunu 179 , bugun yani 12.gunu 1425 . 4 gun sorna tekrar vericem. Sizlerinki nasıldı. halen içimde korku sanki heran birşey olucak

Hadi gözün aydın cnm

Gecen carsamba benimde kese bombostu canim daha bugün hafif bir oluşum vardi. Kese boyutunu söyledimi.icini ferah tut eger kanaman vs yoksa.

Canım hesaba göre kalp atışı olmaması normal bence inşallah herşey güzel olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…