2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım hayrı uğurlu olsun kese için erken daha değerin biraz 1000leri geçmesi lazım
Çok teşekkür ederim. Evet biliyorum. İlk muayeneye zaten iğneyi yazdırmak için gittim, bi de öyle bi baktı doktor. Çarşamba gününe çağırdı, bakalım o zaman görebilecek miyiz? Hafta sata göre 5. haftaya girdik girdik ama belli ki biraz geriden geliyor siz bebişi gördünüz mü?

Yok canım sadece kese gördüm

Herkese merhabalar. Beklenen adet tarihim bugündü ama iki gün önce adet oldum yani kanama başladı sadece bir gün sürdü ve kesildi şuan hiç birşey yok. Yerleşme kanaması gibi açık pembe vs değildi ama yinede içimde bir umut bugün idrarda test yaptım malesef negatif çıktı normalde hiç düzensizlik yaşamazdım neden böyle olduğunu anlayamadım kan tahlili yaptırıp HCG baktırsam mı size yardımcı olabilir misiniz

Mrb 2=çocuk için iki yıldır korunmuyorduk sonunda bin şükür oldu Allah ım isteyen herkese tez zamanda versin inşallah benim daha çok yeni öğrendim inşallah sağlıkla gelişsin ilk değerim 115 iki gün sonrası yani bu gün 295 nasıl sizce bunlarda yaptığım testler

Eklentiler

• IMG20201205122750.jpg
    35,1 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:
Merhaba bebek cok istedigimiz icin psikolojik dir bence , banada oldu bir kac defa , stress yuzunden . Ama icin rahat etsin diye bence bi kan testi yaptir zaten normal adet tarihin bugunse kesin cikmasi lazim

Bende iki gun once ogrendim hamile oldugumu, tup bebek ilk denemede transferden 9 gun sorna beta 179 cikti ama mecbur pazartesiyi beklicem ikinci test icin bence degerin tam yerinde darisi basima inshallah 4 senedir bekliyordum bu gunleri bebislerimiz saglikla gelisir inshallah, Allah isteyen herkezede en kisa zamanda versin inshalah

Maşallah değeriniz çok güzel sıkı sıkıya tutunuyor Allah'ın izniyle hep beraber mutlu mutlu rahat hamlelik geçirelim inşallah

Yeni geldik daha 3 ay oldu yerleşeli. sigorta ile doğum paketleri aynı hesaba geliyor eğer sağlıklı bir gebeliğim varsa paket satın almayı düşünüyoruz. Malesef burada adım atsan para.

Merhaba bebek cok istedigimiz icin psikolojik dir bence , banada oldu bir kac defa , stress yuzunden . Ama icin rahat etsin diye bence bi kan testi yaptir zaten normal adet tarihin bugunse kesin cikmasi lazim
Bende öyle düşünerek yaptım testi ama negatif çıktı geçen yıl bir bebeğimi kaybettim ondan sonra hiç düşünmemeye çalışıyordum ama şimdi yine aklıma düştü

Bende öyle düşünerek yaptım testi ama negatif çıktı geçen yıl bir bebeğimi kaybettim ondan sonra hiç düşünmemeye çalışıyordum ama şimdi yine aklıma düştü
cok uzuldum , inshallah en kisa zamanda tekrarda saglikli bir sekilde hamile kalirsin dusunmemek elde degilki , ben 4 sene her ay kafalari yiyordum .. hayirlisi olsun inshallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…