2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Mide yanması olurmuş canım da. Mideyle ilgili bir sıkıntın var mı reflü gibi gastrit gibi ondan da olablr

günaydın canım. Eskiden reflü vardı bende ama ondanmi bilmiyorumki. Ama sabahlari sadece peynir ceviz ekmek yiyebiliyorum.yumurta hic yiyemiyorum.

Merhabalar,

Ben de inşallah Ağustos annesi olacağım, iki farklı günde ev testim pozitif, haftaya doktor randevum var. Mide yanması hafif ama bende de var, buna bağlı hafif bulantı da var. Kusmaya varan bulantı henüz olmadı çok şükür. Normalden çok daha iyi koku aldığımı düşünüyorum. Bir de kasık sol tarafta iki saniyelik kısa ağrılar girip çıkıyor, sizde durumlar nasıl?

Hayırlı olsun cnm saglıkla kucagina al

Bendede aynı sekılde mıde yanması var kasıklarda batmalar oluyor ara ara kendıne yer acmaya calısyor ya ondandır dıye dusunuyorum

Oglan miydi senin ilk çocuk,nasil buyutecegiz diyorduk 4,5 yaş oldular, nasil durumu falan, evde sıkılıyordur, tamda okul cagi su hastalik bitirdi herseyi, kac ay oldu bebis deneyeli, insallah en yakin sürede kardeş gelir, harika bisey kardeş
Canım inşallah çok ihtiyacım var rabbim hepimize nasip etsin. Doktor kese dedi ama duyulur mu ki acaba yarın 5 hafta olcak tam
5 hafta cok erken gibi, ama tüp bebek demistiniz galiba o zaman duyulabilir belki, hayirlisiyla duyarsin insallah
Günaydin canim daha yoldayiz gidiyorum. Oglanin uzaktan egitimi var molada gidiyoruz. Benden güzel haber gelmez canim 5 senedir böyle . Gecede hep kötü ruyalar gördüm kurtaj falan korkuyorum . Artik hayirlisi dua ediyorum
Kötü düşünme insallah bu sefer olur hayırlısıyla
Masallah masallah, devamida gelir insallah, bekle bakalim gec dollenme olabilir, ilk oglum gec dollenmeydi 6. hafta bebek olistu 8 haftayi geciyordu kalp atisi duyuldu, dua bol bol, hayirlisini dile
kızlar sonuç çıkmıs pzt 192 bugun 524 suanlık güzel sonuç aldım çok sükür
Jadi hayirlisi Rabbim devamini da getirsin insallah

kızlar 16 Aralık randevu tarihini 11 aralığa aldım. nedense kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum nedense beni de ni korku sardı.
Bu arada herkese günaydın
Ben de heyecanlıyım panikliyim hatta, Covid zaten insani yeterince endişelendiriyor, güzel şeyler düşünmeye çalışalım

Kızlar çok halsizim yıkılıyorum halsizlikten resmen. Çok yazamiyorum oyüzden. Bugün başdönmesi oldu. Birde hapşırınca resmen karnima bıçak saplandi 4 5 saniye cok canim yandi 2 sefer. insallah kötü birsey olmamistir. Netten baktım oturur pozisyonda hapsirmak lazimmiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…