2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Sağlıcakla kucağına al inşallah canım kalp atışını duydun mu belirtilerin nelerdi
Yok cann hwnuz duymadım daha doktira da gitmedim henüz 4 hafta 4gunkuk. Virüsten dolayı biraz daha zaman geçsin dedim.bekirtileri şuydu bende aşırı bir bel kasık ağrısı , adet ağrısı gibi ama değil. Ve akıntı oldu. Zaten günüm gelmeden 1 gün önce test yaptım pozitif çıktı

Anladım canım sağlıcakla kucağına al inşallah

Eki Görüntüle 2731988 kizlarrrrrrr en son 30 ekim adet oldum 4 kasim bittimm saglik ocaginda kan vericem saglik ocagindaki dokorlar kac haftalik hamile oldumu bilebilirlermi yoksa ultrason mu gerekli
Gözün aydın cnm tahminen 5 haftalık çünkü benimde sat 29 Ekim hayırlı olsun tekrardan

Kizlar doktor 19. Haftanizda gelin size aşi yapicam dedi aranizda olan bilen varmi ne aşisi bu

Arkadaşlar Merhaba,
Polikistik overıım var doktor bu yüzden glukofen ve adetimin 5.günü başlanacak şekilde de klomen verdi. Bu şekilde gebe kalan arkadaşlar var mı aranızda?
Birde glukofene yumurtlamadan sonrada devam ettiniz mi? Fikirlerinize çok ihtiyacım var.
Bu arada iğne vermedi doktor sadece klomen verdi.

en merak ettiğim ise hamile arkadaşlar ne zaman hamile kaldınız? Ben daha ilk defa başlayacağım. Bu yüzden tecrübeleriniz benim için çok önemli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…