2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
merhaba arkadaşlar bende 4 haftalık hamileyim.adetimin 28. günü değerim 264 cıktı. yumurtlamadan sonraki 14. günde.degerim normal mi.
ilk zamanlar karın alt bölgemde ve kasiklarımda agrım oldu ve hafifledi.ama iki gündür sırt ağrım var. daha önce bir boş ,birde dış gebelik geçirdim. asıl sorum bu gebeliğinin de diş gebelik olmasından korkuyorum sırt ağrımdan dolayı.sırt ağrısı gebelik belirtisi midir? yarın tekrar doktor kontrolüm var.kan vericem ikiye katlamış mı diye. ama psikolojim olarak çok kötüyüm sevinemedim bile.

hayırlı olsun cnm öncelikle sende olan tüm belirtiler bendede vardı bu 2 gündür belirtiler yok denecek kadar az
değerin gayet güzel cnm önemli olan 2 katı artması
dış gebelik ancak Dr kontrolü sırasında görülür. Sen korkma inş bu sefer bebeğin sıkı sıkı sana tutunur

inşallah canim
sırt ağrın olmuşmuydu ne kadar sürdü acaba canım

inşallah canim
sırt ağrın olmuşmuydu ne kadar sürdü acaba canım
Evet cnm olusmustu gebelik testi yaptıktan sonra sürekli Bi agrı olmasa da ara ara agrı giriyordu normal yanı sen yine de tedbir amaçlı bol bol dinlen kendini yorma
İlk bebiş mi bu arada

Evet cnm olusmustu gebelik testi yaptıktan sonra sürekli Bi agrı olmasa da ara ara agrı giriyordu normal yanı sen yine de tedbir amaçlı bol bol dinlen kendini yorma
İlk bebiş mi bu arada
yok canım 3 tüp bebekten sonra mucizem minik oğlum geldi. bu ikinci gebeliğin olucak nasip olursa ama oglumdaki belirtilere benzemiyor hiç bi sefer

Bende 16 aralığa aldım o zamana kadar 1 kez daha kan vereceğim onun dışında gitmeyi düşünmüyorum Dr inş 16 aralıkta keseyi, bebegi ve kalp atısını da duyarım

Insallah canim hersey yolunda devam eder. Benim fazla sayida problemli gebeligim oldugundan kontrollerimi daha kisa süreli yaptiriyorum. Oglumda 8.haftada farkettim gebeligi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…