2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Ben şuanda tek bakıyorum ama bizimde oğlan basmak istemiyor kız daha istekli ... bizimde dün 5. Ayımız bitti temmuz başında kontrolümüz var dpktor ek gıdaya başlatır muhtemelen ... bizimde özel aşımız var bu ay menenjit ondan biraz korkmuyor değilim bizimde uyku eğitimimiz yok ama akşam en geç 21de uyumuş oluyorlar sonra gece 2 2.5 gibi mama yemeye uyanıyorlar sonra 6da emme ve kalkış ... kızım bazen 8e kadar uyuyor ama oğlum en fazla 6.20ye kadar uyudu şimdiye kadar 😂
Bende yaptıracağım menenjit bu ay olacak dr bırakıyoruz zamanlamayı o yüzden diğerleri ile ağır gelir mi diye endişeleniyorum bakalım. gece uzun uyuyorlarmış maşallah benimkilerin karnı cabuk acıkıyor 😊😊

Bende yaptıracağım menenjit bu ay olacak dr bırakıyoruz zamanlamayı o yüzden diğerleri ile ağır gelir mi diye endişeleniyorum bakalım. gece uzun uyuyorlarmış maşallah benimkilerin karnı cabuk acıkıyor 😊😊
Sen bakıcıyı nerden buldun ? Çalışmaya başlayacaksın sanırım virüsle yakın temaslı bir işin yoktur umarım

Merhaba tecrübeli arkadaşlara sorum olacaktı🤗 kızlar ben ikizlere hamile olduğumu öğrendim ama doktor kesenin biri küçük devam etmeyebilir dedi perşembeye belli olur demişti böyle olup gelişen var mı. Araştırdığım kadarıyla genelde ikizlerden biri küçük oluyormus normal diyorlar ama biraz stres yaptim

Merhaba tecrübeli arkadaşlara sorum olacaktı🤗 kızlar ben ikizlere hamile olduğumu öğrendim ama doktor kesenin biri küçük devam etmeyebilir dedi perşembeye belli olur demişti böyle olup gelişen var mı. Araştırdığım kadarıyla genelde ikizlerden biri küçük oluyormus normal diyorlar ama biraz stres yaptim
Bemim basta üçüz gebelikti kesenin biri küçüktü sonra o bebeğimizin kalbi durdu.

Ben öğretmenim eşimde onun velilerinden bulduk. Yaz bitimi nasıl olacak virüs bilemem ama okul ortamı herkes için riskli alan oluşturabilir
Anladım bende paramediğim çoktan işe başlamam gerekiyordu ama izin rapor erteliyorum... çünkü ambulansta çalışıyorum ve ne ile karşılaşacağımız belli olmuyor maalesef ... muhtemelen sonrasında da ücretsiz alacağım ... bende bakıcıya pek sıcak bakmıyordm ama ilerde işe başladığımda belki deneriz diye düşünüyorım . Şuanda kendim idare ediyorum ama ilerisi hakkında fikrim yok 🤷🏻‍♀️

Kızlar merhaba 18 hafta çiftyumurta ikizlerine gebeyim bebeklerden birinin plasentası rahım agzına yakın ıkı hafta once az kanama yaomıstı hala az az kahvelık gelıyodu gece gunluk pedi tamamına yakınını Neredeyse doldurucak şekilde kahve kırmızı karısık kanama oldu cevız buyuklugunde pıhtı geldı bıdaha bişey gelmedı dru arıcam bırazdan plasentadan kanaması olan varmı benım gıbı
Benim 1 haziranda yogun 1 kanamam oldi 2 gece hastanede yattim.3.gunden sonra kahverengi kanamam basladi.Doktor kirmizi gorursen gel dedi yoksa yatak istiharati dedi.Bugun 26.gun ped kullaniyorum ve 26gundur kahverengi bitmedi.3 kere kontrole gittim bebekler iyiydi.Plesantam asagida ama rahmi kapatmiyor

Kızlar dün çok kötü Birgün geçirdim sancılandım ve ne olduğunu anlamadım gece sabah doktora gittiğimde rahim ağzı kısalığı ve bir parmak açıklık denildi direk kendi doktoruma direk yönlendirdiler bugünde ameliyata gireceğim serklaj için dualarınızı bekliyorum 🙏🏻

Benim 1 haziranda yogun 1 kanamam oldi 2 gece hastanede yattim.3.gunden sonra kahverengi kanamam basladi.Doktor kirmizi gorursen gel dedi yoksa yatak istiharati dedi.Bugun 26.gun ped kullaniyorum ve 26gundur kahverengi bitmedi.3 kere kontrole gittim bebekler iyiydi.Plesantam asagida ama rahmi kapatmiyor
Benımde kapatmıyor ama az az da olsa kırmızı oldu cnm aynen yatıyorım tedırgınız hep sanada gecmıs olsun benım gectı gıbı suan bakalım ıns olmaz

Kızlar dün çok kötü Birgün geçirdim sancılandım ve ne olduğunu anlamadım gece sabah doktora gittiğimde rahim ağzı kısalığı ve bir parmak açıklık denildi direk kendi doktoruma direk yönlendirdiler bugünde ameliyata gireceğim serklaj için dualarınızı bekliyorum 🙏🏻
Gecmıs olsun cnm ıns hayırlısıyla cıkarsın bebegın daha da dayanır ıns

Merhaba
İkiz bebekleri sadece anne sütüyle mi besliorsunuz? Benim bebeklerim meme emmio ama biberonla sağıp veriorumm bir türlü memeye alıştıramadım :KK43:
Siz nasıl alıştırdınız?
Bide düzen nasıl oluşturuyorsunuz ben tek başıma bakamıorumm ikinci kişiye kedinlikle ihtiyaç var yapamadım bir türlü
Erken doğum yapanlar hangi kontrollere bebeği götürüyorsunuz?

Merhaba
İkiz bebekleri sadece anne sütüyle mi besliorsunuz? Benim bebeklerim meme emmio ama biberonla sağıp veriorumm bir türlü memeye alıştıramadım :KK43:
Siz nasıl alıştırdınız?
Bide düzen nasıl oluşturuyorsunuz ben tek başıma bakamıorumm ikinci kişiye kedinlikle ihtiyaç var yapamadım bir türlü
Ben hem emziriyorum hem mama veriyorum ama mama günde 2 kez bir sabah birde akşam uyumadan ... memeyi doğdukları gibi bebek hemşiresi tutturdu o günden sonrada çok şükür sorun yaşamadık emmeyle alakalı... ben tek bakıyorum bir düzenimiz oldu çok şükür ... onlar kendilerine bir düzen oluşturdu bende ona uyuyorum ... benim bebeklerim 37de doğdular erken değildi . Ama normalde 6. Aya kadar her ay gidecektik kontrole ama virüsten dolayı 2 ayda bir gidiyoruz

Merhaba
Siz nasıl alıştırdınız?
Kızım hiç emmedi oğlum da 4.ay itibariyle memeyi bıraktı.o yüzden mama cogu zaman ne yazık ki.ben sağlıkcıyım ondan götürmüyorum kendim kontrol ediyorum evde

Merhaba ikiz anneleri anne bebek bakım çantası bakıyorum fakat iki bebek için büyük olmalı çanta. gönlüne göre bulup alan memnun olan var mı önerisi olan yardımcı olursanız sevinirim. hamileler sağlıkla kucağımıza alalım inş. bebeklerimizi.
bebeklerine kavuşanlarda sağlıkla büyütsünler 🙏🙋‍♀️👶🏻👶🏻

X