2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Merhaba ben cuma gün ikiz bebeklere hamile olduğumu öğrendim beta hcg testi geçen hafta 33640 dı bir hafta sonra 25240 düşmüş doktor sağlıksız gebelik olabilir dedi korkuyorum haftaya tekrar çağırdı 😒 çok korkuyorum bide 2 ocakta öğrendim hamile olduğumu 4 haftalıktı şuan hala ultrasonda 5+6 dedi cuma günü :KK43: korkuyorum neden böyle 😒
Merhaba umarım sağlıkla devam ediyordur hamilelik ilk beta hcg ölçümü kaçtı benim bugün ilk.defa 421 çıktı daha iki gün var adetime hamileyim zaten de ikiz olabilir mi acaba dedim

Sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Ben de ikiz çok istiyorum hep hayalimdi ikiz annesi olmak. Tek seferde yasak ama yapan doktorlar varmış herhalde. Hayırlısı neyse o olmadı önemli tabi. Ama gönlümden geçen de bu😊

Merhaba tüp bebek tedavisiyle hamile kalan arkadaşlar. Kaçıncı denemede ve kaç embriyo transferiyle hamile kaldınız
Benim ilk denememde çift embriyo transfer edilmişti, 7. Haftada düşük yaptım, ikincisinde de çift embriyo transfer edildi, bir kızım oldu çok şükür. Şimdi üçüncü denememde kendim tek embriyo istedim gerisi donduruldu ama o tek embriyo bölünmüş, ikizlerim olacak kısmetse. Allah gönlünüze göre versin inşallah 🙏

Benim ilk denememde çift embriyo transfer edilmişti, 7. Haftada düşük yaptım, ikincisinde de çift embriyo transfer edildi, bir kızım oldu çok şükür. Şimdi üçüncü denememde kendim tek embriyo istedim gerisi donduruldu ama o tek embriyo bölünmüş, ikizlerim olacak kısmetse. Allah gönlünüze göre versin inşallah 🙏
Sağlıkla kucağınıza alın inşallah🙏ne güzel benşm gönlümden geçen de ikiz. 😊

Gözünüz aydın. Siz düzeni birazda olsa oturtmuşsunuzdur. Kaç haftalık doğum yaptınız? Bebekler son ultrason ile aynı kiloda mı doğdu? Kuvöz e girme durumları oldu mu? Çok sordum farkındayım 😅 34+5 günlük gebeyim sona doğru geldik gibi bizde.
Slm 36+3 de doğurdum. Biri 2220 biri 2660 doğdu. Kuvöze girmediler. Ve evt dr dedigi kilo da doğdular🙂 sağlıklı doğumlar sizede🤗

Slm 36+3 de doğurdum. Biri 2220 biri 2660 doğdu. Kuvöze girmediler. Ve evt dr dedigi kilo da doğdular🙂 sağlıklı doğumlar sizede🤗
Bende bugün 36+0 oldum. Mevlam hayırlısı ile nasip ederse 37+3 de bebeklerime inşallah kavuşacağım. 10 gün kaldı. İçime bayağı su serpti kiloları ve kuvöz e girmemiş olmamaları çok sevindim. Maşallah kuzularına. Rabbim analı babalı büyütsün inşallah minnoşlarını 🙏

MaşaAllah Allah bağışlasın bende yarın 35+0 oluyorum İnşAllah 36 yı bitiririm kiloları 2400 küsürler İnşAllah küveze girmeden sağlıkla gelirler kuzucuklar❤️ Bekleyen herkesin İnşAllah 🤲🏻

Benimde bugün kontrolüm vardı 24. Haftamdayım 700 gram ve 650 gram kiloları doktorum gayet iyiler dedi ama haftasına göre sizce nasıllar bilen arkadaşlar 😊

Benimde bugün kontrolüm vardı 24. Haftamdayım 700 gram ve 650 gram kiloları doktorum gayet iyiler dedi ama haftasına göre sizce nasıllar bilen arkadaşlar 😊
Maşallah benimde 24 haftadaki kontrolümde 700 gramlardı doktor haftalarıyla uyumlu demişti.😇 Pazartesi 28 oluyorum inş 1000 grama ulaşmışlardır 🙏

X