2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Bende haftalardır hergün gebelik hesaplamaya girip gün saydım hafta saydim her ihtimal geçiyor insanın aklından fakat hep iyiye odaklandım. Nasıl olacak doğunca diye de arada korkuyorum hatta annecim karnımı gördükçe yavrum yüreğim dayanmıyor artık bir gelse zamanınız diyor. Ama olumsuz bakmak işimize yaramayacak sizde erken doğum konusunda pozitif olun bence düşünmeyin sürekli 35 - 36 olsun inancınız. 2020 bize çifte mutluluk çifte şansla geldi çok şanslıyız hepimize bebelerimizle güzel bir yıl diliyorum

Masallahhh sanaaa kuzumm ben icimden hep oyle diyom sonra icimd cikan catlak sesleride bir tek buraya akitio rahatliyorum sizden aldigim enerjiyle bende heoinize cook cook tesekkur ederim.. olumlu bakmak tabikide en guzeli... Sebin ve herkesin yeni yiz kutlu, hayirli saglikli huzurlu sevgi dolu yil olsun bu senemiz insallah

Allah hepimize yardım etsin ama son zamanlar çok zor yatamıyorsun oturamıyorsun midemde sürekli baskı hissi oluyor hayırlısıyla kucağımıza alalım da önemli değil artık

88lagertha88 nickini hep ikudugumda kendimi vikingleri dusunurken buluyorum... sarisin orgulu sacli kizi... sonra bizim bu kizimizdami sarisin felan diyom... ahh ahh sonra kendime kizim kendine gel ne diyon diyom paylasmak istedim oyle iste hadi iyi geceler

Uye olurken aklıma kadın karakterlerden ilk bu geldi de yaptım canım yoksa bildiğin kumralim dizinin de ilk sezonlarını seyrettim sonra devam etmedim nasıl bir kişiye dönüştü lagertha dizide hiç bilmiyorum nick değiştirsem dedim kaldı oyle minikler dursa ah keske uyuyacağım sana da iyi gecelerrr

Yaaaa gerckten hayal kirikligina ugradim kesin sapsari saclari yesil gozleri felan vardir cocuklarida cok guzel olucaktir... sonra benimkiler bana mi ceker babayami felan diyordum bisey sorcam 32. Haftadayken karniniz buyukmuydu? Ben hamilelik baslangicinda 70 kiloydum 5 ay kustum 62 ye kadar dustum serumlarla ayakta kaliordum yemek bisey yiyemiyordum.. ilaclarla ayaktaydim.. ayakta duramiyordum o ayri neyse anca kilomu toparladim ve 73 oldum.. simdi karnima bakiyorum tamam oyle buyuk bir karnim yok ikiz gebe oldugum halde.. sizin nasil? Bu karin evet devasa degil ama gobek deligim acildi iyice.. ve hep karin genis ve gergin.... bu daha cok buyuycek onunda farkindayim mesela sizinki nasil? Cok mu buyudu? Nasil uyuyorsunuz?? Benim karnim cok buyumemis diyor annem? Ama uyku duzenim mahfoldu saga sola donemiyorum.. yoruluo sirt ustune yada mecbur biraz sagima da her dondugumde de, rahmine agri giriyor... saga sola dogru agirlik cokuyor altina yastiklar koyuyorum ama bazen inlerkn buluyorum kendimi, bakiyorum kocam misil misil uyuyor hatta horluyor sinirden inlemeye basliyirum onada kiyip uykusunu bozmuyorum ama bende uyuyamiyorum ne olcak boyle ya valla helal olsun bu ikiz anlarina !!!!

Canım bende 72 ile kaldım tüp bebek benimki boyda 175 ilk aylar ilaçların işlemin etkisi ile ohss oldum karin içi sıvı birikti o yüzden şiştim. Daha sonra 30 haftalara yaklaşırken iyice sivrildi. Karin yapısı sanırım benim o zamanlardan cıktı, gerildi göbek deligim ve top gibi önde devam etti büyüme. Kimisinin tekte bile yana yayılır öyle olmadı. O yüzden ailede hiç çatlak yoktu dr ikiz olur ne yapsan da catlar demişti benim yanlar bildiğin harita çatır çatır çatladım. sadece sola yatabiliyorum uyku desen 40 veya 45 dk bir iki kere dalıp uyanarak çok çok az, evde geziyorum tv izliyorum oturuyorum boş boş gece sabah anca iki saat 7 den sonra uyku diyebileceğim. Yastıklar hep benle geziyor tabi Benim kocam da aynı ilk başlarda uyanıp bakıyordu oda alıştı horulduyor simdi napsın Son haftalar bebikler alıyor büyüyecek daha da 32 ve 34 hafta arasi sadece bebeklerin her ikisi de 450 gr aldı benim canım. Yaşayan anlıyor çoğul gebeliği her annelik fedakarlık sabir istiyor tabi fakat bizimki erken başlıyor bence herşey iki katı zor. Az kaldı doğumdan sonrası nasıl olacak bilmem şimdiden uykusuzluğa alışıyoruz, sabır hafifleyeceğiz bebeklerimiz dünyaya gelince yeterki iyi olsunlar zamanı gelince döne döne yatarız canım ne kadar izin verirse yavrularımız tabi Birde 34 hafta gibi göbeğim aşağıya düşmeye başladı kasik baskisi artti doğum yaklaşırken öyle olurmuş ya nefes almam rahatladı mide şikâyetlerim bir tık azaldı taşırken tabi biraz yanlarımı arıtmaya başladı daha cok uzandım uzun oturdum.

Son düzenleme:
En başından beri oluyor çarpıntı ve kansızlık, demir takviyesi alıyorum
Benim 5. Aydan beri kansızlığım başladı son 2 haftadırda çarpıntım oluyor ama zorlanıyorum gerçekten artık ... demir ilacı takviyeside hiç arttırmadı kan değerlerini yerinde sayıyor azalmıyor da çoğalmıyor da

Kizlar 2020 hepimizin yavrulari ile gecirecegi guzel bir yil olsun insallah. Artik bende zorlaniyorum baya. Ilk hamileligimi hatirliyorum da ne rahatmisim. Bunada şükür.Hepimiz saglicakla alalim kuzucuklarimizi insallah

Kızlar ilerleyen ikiz gebeleri gördükçe sorayım dedim.ben 26.haftadayım karnımda yumru gibi bişeyler oluyor arada.sertleşme bu mu nasıl anlayabilirim ? Bir de sizin olmus muydu bu haftalarda

Kızlar ilerleyen ikiz gebeleri gördükçe sorayım dedim.ben 26.haftadayım karnımda yumru gibi bişeyler oluyor arada.sertleşme bu mu nasıl anlayabilirim ? Bir de sizin olmus muydu bu haftalarda
Bende oluyordu canim. Ama suan olmuyor . magnezyum kullaniyorum kasilmalarim baya azaldi

Bende de çok değiştirmedi ilaç çok az arttırdı değerleri.
Aynen sertleşme canım magnezyum buna ve bacak ağrısı, kamplarına iyi geliyor. Bende önceki haftalar azaltmıştı şimdi gün yaklaştıkça çok etki etmemeye başladı.

Hanimlar birsey sormak istiyorum gebeliginizi ogrendiginizde beta hgc ne kadar cikmisti benim adetim 4. Geciktiginde yani dun acilden kan verdim 23.782 cikti cogul gebelik olabilir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…