2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Genelde keseler gozukuyor o hafta icinde kese gozuktukten bir hafta 10 gun sonrada kalp atislari . Siz doktora gitmedinizmi
Yok bende hamileyimde sadece testle ogrendim bende ikiz cok istiyodum sasirdim 7 haftalikken belli olmasina

Kizlar size birsey sorcam bebeklerinizin ihtiuaclarini almaya basladiniz mi? Yada ne yaptiniz? Bebek arabasi hakkinda fikir alabildiniz mi? Bu haftama kadar kustugum icin hic arastiramadim.. bunlarida bu platformda paylassak en azindan ne bilim ikiz arabalari bar yafa tek tek . Nasil olcak bilemiyorum. Anne tek basina iki bebekle isini gorebilir miyim? Ne bilim anne cantasi .. en basitinden belki aldiginiz urunler vardir ve mutlu oldugunuz muhakak benimle paylasirmisiniz? Cok memnun kalirim portbebe diyor, anne kucagi diyor, travel baston diyor.. kafam allak bullak oldu.. tesekkurler

Kizlar size birsey sorcam bebeklerinizin ihtiuaclarini almaya basladiniz mi? Yada ne yaptiniz? Bebek arabasi hakkinda fikir alabildiniz mi? Bu haftama kadar kustugum icin hic arastiramadim.. bunlarida bu platformda paylassak en azindan ne bilim ikiz arabalari bar yafa tek tek . Nasil olcak bilemiyorum. Anne tek basina iki bebekle isini gorebilir miyim? Ne bilim anne cantasi .. en basitinden belki aldiginiz urunler vardir ve mutlu oldugunuz muhakak benimle paylasirmisiniz? Cok memnun kalirim portbebe diyor, anne kucagi diyor, travel baston diyor.. kafam allak bullak oldu.. tesekkurler
Canım benim ikizlerim 11 aylık oldular ben prego ibiza ikiz bebek arabası kullanıyorum ve çoookkk memnunum. Çok kullanışlı şiddetle tavsiye ederim

Cnm bende prego ikiz arabalarından almayı düşünüyorum. Yanyana olanlardan kesinlikle almayacağım. Bebek çantası olarak da Land marka sırt çantası aldım. İçi çok geniş ve kullanışlı.

Prego ibiza araştırdığım üzere en kullanışlısı gibi travel olması da mantıklı doğar doğmaz oto koltuğu gibi arabada sonra da uyusa bile çıkarıp hemen bebek arabasına takılabiliyor ama işte düşünüyorum o parayı vermeye değer mi 6. Aydan sonra chicconun twini en hafifi olanmış bir de kızımda sling ve ergonomik kanguru kullanmıştım bebek arabasından daha pratik oluyor sanırım yine öyle yaparım diye düşünüyorum ama tabi hiçbir şey net değil 🙂

Canım benim ikizlerim 11 aylık oldular ben prego ibiza ikiz bebek arabası kullanıyorum ve çoookkk memnunum. Çok kullanışlı şiddetle tavsiye ederim
Bende de iki tane chicco puseti var biri kızımdan birini de arkadaş verecek idare ederim gibi geliyor arabadayken ama bakalım olmadı letgodan bakmayı düşünüyorum ikizin ne çok masrafı oluyor🤭 bezi mendili arabası aşıları derken ohoo

Hala devam ediy
Bnde de aşırı şekilde göğüs ağrısı var damarların şiş bi de idrar testinde 2.çizgi net çıktı kızımda da aynı gün yapmıştım silik çıkmıştı merak ettm aşırı halsizlik fln olunca
Son SAT 5 ağustos 6 sında yapmıştım testi kızımda da öyle yaptım.neyse hayırlısı olsun cnm hepinizin adına çok sevindim:halay:

Hala devam ediy
Son SAT 5 ağustos 6 sında yapmıştım testi kızımda da öyle yaptım.neyse hayırlısı olsun cnm hepinizin adına çok sevindim:halay:
Anlamadim ben sen hamile olup olmadigini mi merak ettin yoksa belirtileri mi yani hamileligini kesin ogrenmis olmalisin zaten suan dimi 😊

X