2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Selam anneler nasılsınız herkes iyidir inşallah cinsiyetleri görülenler varmış yavaş yavaş beni de artık merak saldı 15+1 deyim pazartesi ya da salı gideceğim bakalım inşallah gözükür
Ben iyiym çok şükür karnımda artık yavaştan belli ediyor kendini.ben de inanılmaz merak ediyorumbiri erkeğe benziyormuş ama kesin değil dendi,diğer göstermedi.inşallah seninkiler görünür ve gönlünden geçen olur

merhabalar ikiz anneleri öncelikle allah yavrularınızı saglicakla kucaginiza almayi nasip etsin.

kizlar 5 haftalik hamileyim tup bebek. bugun kese gormeye gittim. biri tam haftasiyla uyumlu yolk filan tamam diger bebegim baya kucuk kesesi var faliyette ama cok geride gelisebilirde gerileyip yok olabilirde dedi doktorum . iki hafta sonra kadar tekrar gidecegim. sizin boyle bisi oldumu yada sizce durum ne olur gelisirmi ??

Hayırlı olsun öncelikle hamileliğiniz ebet benzer şeyleri doktorlarımız bizlere de söylemişti daha henüz çok erken o yüzden daha gelişememiş olması da normal iki hafta sonra netleşir

Hayırlı olsun öncelikle hamileliğiniz ebet benzer şeyleri doktorlarımız bizlere de söylemişti daha henüz çok erken o yüzden daha gelişememiş olması da normal iki hafta sonra netleşir
cok tesekkur ederim icime su serptiniz hic ikiz istemiyordum hatta tek konusulsun diye bayaa israr etmistim sonra tamam demistim. cunkum hem hamileligi riskli hem gurbette bi basimiza yasiyoruz diye gozum korkuyordu.dun iki kese olduğunu görünce cok heycanlandim ama digerinin kucuk olmasina ve onu kaybetme fikri beni cok uzdu insallah iki hafta sonra aranizdayiz

Masallah size dikkat edin lutfen yemenize.. ama yine bayiliyorum kusma bulantisi olmayan hamislere ben cok fena geciriyorum

Ya bebeklerim icin perinatolojiye gittim ve Allaha cok sukur hicbirsey yok ikiside normalmis ayrintili herbirseylerini soyledi doktor bey.. ama benim kan degerlerim cok kotu cikti .. gebeligimin 7. Haftasinda hicbisey yoktu. Simdi kusma bulantidan hem kan vermemi hem serum takilmasini dr uygun gordu ve karaciger enİmlerim uc katina cikmis tiroid hormonum ise karismis artmis azalmis yani bilemiyorum boyle gebeliginde yasayan var mi. Pazartesine randevu aldim. Gastroenteeolojiye gorunmem gerekiyo dedi kendi doktorum, tiroid onemli degil dedi anliyamadim niye boyle dedigini.. benim gibi yasayan varmi

Masallah size dikkat edin lutfen yemenize.. ama yine bayiliyorum kusma bulantisi olmayan hamislere ben cok fena geciriyorum
Dikkat etmeye calışcam canım aynen yoksa iyi olmıcak .geçmedi mi sizin hala sanırım baya ilerlettiniz hamileliği bi an önce geçer insallah ya kusmak berbat bi olay bi de surekli hale gelince

Bu arada ayrıntılı da bi de kan mı veriyoruz p.tesi gircem bende ne kadar sürdü merak ettim insallah benimkilerde de bi sorun çıkmaz troid genelde ilaçla düzeliyor diye biliyorum onda korkcak bi sey yok inşallah bebekleriniz iyiymiş çok şükür

Canım bebişlere çok sevindim gözün aydın Karaciğer enzimleri için yönlendirmiş.kullandığımız ilaçlardan dolayı olabilir.safra kesesi iltihabı olabilir.umarım hiç bir şey çıkmaz.tiroid değerini de hamilelikte genelde 2-2,5 altında istiyorlar.benim tüp bebek merkezim öyle söylemişti.ilaçla düzene giriyor.dahiliye doktoru takip ediyor

Yok kani kadin dogum doktoru istedi. Perinatolog bir bebegin beyninden midesi pankreasi bobrekleri ana damarlarina kadar herbiseyine bakti suresi uzundu nerden baksan bitanesi 6-7 dakka surmustur. Enginar cok faydaliymis hem hamislere hemde bebislere biraz tuketcem insallah. Sizde guzel haberler verirsiniz insallah

Ayy insallah canim. Enginar iyiymis hamilelikte karaciger enzimleri bebegin beyin gelisimi cok faydaliymis gunluk 400gr asmazsak. Bilginiz olsun. Bi suru doktorum olacak hamilelikte anlasilan takip ettircem.. bebisler bir dogsun saglicakla .. siz dr unuzla dogumunuzu simdiden konuatunuzmu? Ya endiswlerim var benim doktor her kanamamda ya yurt disinda ya izinli aklima geliyo dogum zamani belkide olmicak oyle kalacam ortada.. dr u gorunce unutuyom sormayi. Birde tup bebek yapilirken imzalanacak bi suru kagit onumuze verdiler , imzaladigimiz seylerin icinde doguma kadar hastNe sartlarinda yaptirmasi zorunlu diye bi ibare vardi. Sizde dikkat ettiniz mi? Var miydi Ya kafama takiliyo herbisey . Tesekkurler ilginiz icin

Insallah canım teşekkür ederim

Herkese merhabalar, nasipse bende ikiz annesi olacağım... Çift yumurta ikizi
Benim doktorum ikizlerde 2 li ve 3 lü tarama testi yapılmıyor diyor.
38 yaşındayım, yaşımdan dolayı hamileliğim riskli olabilirmiş.
İkiz gebeliklerde sizler hangi testleri yaptırdınız?

Canım merhaba bende 9 haftalık hamileyim ilk başta az da olsa ikisinin de kalbini duymuştuk dün gittim bi tanesinin gelişimi iyi kalp atışı var diğerini alamıyorum dedi 1 hafta sonra tekrar gelin dedi çok üzüldüm aynı durumdayız sanırım

Kızlar bana 2li test yapılmıstı ve sorun çıkmamısti daha sonra 4lü test yapıldı ve sonuç düşük risk yazmasına rağmen down sendromu 270:1 yazıyo bu nasıl dusuk risk anlamadım doktorum izinli soramadım yarın baska doktora gitcem her sey iyiyken boyle sonuç benim moralimi bozdu ya

Kromozamal gen testi yapiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…