2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ay zaten biz hamileyken onu yesem bebek düşer mi bunu yesem rahim kasılır mı şunu yesem bebeğe zararı olur mu diye herşeyi korka korka yediğimiz için abartılı kilolarda almadık ki. 😂
Doğru söylüyorsun valla hepimiz az kilo aldık .ben hamile kalınca kesin çok kilo alırım diyordum ama Allah'tan öyle olmadı

Kızlar sizin göbekler ne durumda ☺️ ben hamile kaldığım kilonun bile altına dusmeme rağmen daha kilolu halimle giydiğim pantolanlarin önü kapanmıyor 🤷 hala ödem ve şişlik var galiba.sonucta o kadar katman kesildi geri dikildi.2 ay gibi bir sürede hemen toparlanmaz sanırım dimi
Benim de göbek duruyor 12 kg aldım doğum sonrası 7 gitti sonra 2 kg geri geldi🤦🏻‍♀️

Valla benim kardeşim bizde kaldı 1 ay, hala ara ara gelip kalıyor. Eşim hiç şikayetçi değil aksine seviniyor bana yardımcı olduğu için. Ama ben kardeşimle bile çatışıyorum kaldı ki kız benim bütün işime gücüme yardım ediyor geceleri oturup sohbet ediyoruz bunaldım diye beni alttan alıyor hatta garibim.
Ahhh kız kardeşler iyi ki varlar

Canım benim oğlanda öyle sürekli önünde önlük takılı
Erken diş çıkaracaklar bence cnm yine bi doktora gidince sorucam bakalım o ne dicek pamukçuk tükürük yapar mı acaba gerçi temizliyorum ama dili hep beyaz süt kalıntısı mı pamukçuk mu bilemedim

Erken diş çıkaracaklar bence cnm yine bi doktora gidince sorucam bakalım o ne dicek pamukçuk tükürük yapar mı acaba gerçi temizliyorum ama dili hep beyaz süt kalıntısı mı pamukçuk mu bilemedim
Aynen canım bende gidince soracağım . Bende pamukçuk zannettim temizledim bakıyorum yine beyaz doktora sordum süt kalıntısı o pamukçuk değil dedi.

Aynen canım bende gidince soracağım . Bende pamukçuk zannettim temizledim bakıyorum yine beyaz doktora sordum süt kalıntısı o pamukçuk değil dedi.
Benimkinede çocuk doktoru gördü süt kalıntısı o dedi,geçen gün hemşire gördü pamukçuk dedi.temizliyorum emince gene aynı oluyor.bende bilemedim pamukcukmu süt kalıntısı mi 🤷

Gece kızım resmen aralıksız 7 saat uyudu bende uyumuşum emmeye nasıl olsa uyanıyor diye artık saat kurmuyorum ufak bir mırıldansa hemen uyanıyorum normalde hiç ses etmeden uyumuş çok uzun bir süre iyi mi kötü mü acaba bu kadar uzun süre uyuması ya da belli bir saat var mı acaba emmek için kaldırmak gerekiyor mu bilemedim ki valla bende şaşırdım. Gerçi bu vesileyle bende ilk kez bu kadar uzun uyumuş oldum bida olmaz belki 😂

Gece kızım resmen aralıksız 7 saat uyudu bende uyumuşum emmeye nasıl olsa uyanıyor diye artık saat kurmuyorum ufak bir mırıldansa hemen uyanıyorum normalde hiç ses etmeden uyumuş çok uzun bir süre iyi mi kötü mü acaba bu kadar uzun süre uyuması ya da belli bir saat var mı acaba emmek için kaldırmak gerekiyor mu bilemedim ki valla bende şaşırdım. Gerçi bu vesileyle bende ilk kez bu kadar uzun uyumuş oldum bida olmaz belki 😂

Benim oğlanda aralıksız 4-5 saat uyuyor bazen ama 7 saat uyuduğu hiç olmadı. 3 aylık olacaklar yakında gece boyu uyumaları normal olacak yani. Acıkınca uyanırlar zaten. Ben oğlan uyansada uyanmasada en fazla 4 saat uyuyabiliyorum. Süt için kalkmam gerekiyor. Bi kaç kez uyuyakaldım patlayacak gibiydi göğüslerim sağım yapmanın kötü yanlarından sanırım.

Benim oğlanda aralıksız 4-5 saat uyuyor bazen ama 7 saat uyuduğu hiç olmadı. 3 aylık olacaklar yakında gece boyu uyumaları normal olacak yani. Acıkınca uyanırlar zaten. Ben oğlan uyansada uyanmasada en fazla 4 saat uyuyabiliyorum. Süt için kalkmam gerekiyor. Bi kaç kez uyuyakaldım patlayacak gibiydi göğüslerim sağım yapmanın kötü yanlarından sanırım.
Bizim de en uzun beş saatti dün ilk kez 7 oldu ama bir gece öncede burnumdan getirmişti resmen saat başı kalktı emdi bütün geceyi böyle geçirdik. Senin işinde zor canım allah kolaylık versin. Ek gıdaya geçince yine rutinde sağım yapmaya devam edeceksmisin

Bizim de en uzun beş saatti dün ilk kez 7 oldu ama bir gece öncede burnumdan getirmişti resmen saat başı kalktı emdi bütün geceyi böyle geçirdik. Senin işinde zor canım allah kolaylık versin. Ek gıdaya geçince yine rutinde sağım yapmaya devam edeceksmisin

Benim oğlanın bazen inadı tutunca o da huzur vermiyor yatakla beşik arası mekik dokutuyor.
Amin canım sağol tahmin ettiğimden zormuş alışırım sanıyorum ama alışamadım gitti. Ek gıdaya geçince saat aralığını uzatıcam ama ya sütüm kesilirse diye korkuyorum. Şuan bile sağdığım bütün sütü içemiyor buzluk desen dolu o yüzden buzluğada koymuyorum. Anne sütüyle meyve püresi muhallebi filan yaparım diyorum ama bu düzende sağarsam yine çok süt ziyan olacak. Zaten sütü azaltmam lazım ek gıdaya geçince. Hem kesilmemesi hem azalması lazım ne olacak bende bilmiyorum.. 🤷🏼‍♀️

Ohhh maşallah ne güzel uyumuş.benimki en uzun 5,5 saat uyuyor çok iyi oluyor.zaten bir gün sabaha kadar uyumaz bir gün çok güzel uyur.her gün ayrı telden çalıyoruz ☺️ bence normal.artik gündüz uykuları azalacak,gece uykulari artacak 🤗

Merhaba kizlarDondurulmuş 2adet 5.gün embriyosu transfer edilmişti 12.gün betahcg 1000 14.gun 2015 cıktı ikiz olabilirmi ikiz olsa değer 2 katına degilde dahamı cok artardi değeri boyle yüksek olup tek bebeği olan varmi ben ikiz bebek istemiyorumda bitanede çocuğum var boyle yüksek olup tek olan oldumu acaba

Dondurulmuş 2adet 5.gün embriyosu transfer edilmişti 12.gün betahcg 1000 14.gun 2015 cıktı ikiz olabilirmi ikiz olsa değer 2 katına degilde dahamı cok artardi değeri boyle yüksek olup tek bebeği olan varmi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X