2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ayy hem de ne güzellik bi değişti tipi zaten. Bizimkide hep laf istio konuşcakmışız yüzümüze yüzümüze bakıo gülüo bi büyüdü bu hafta valla
Bizimkide çok güzelleşti. Gözler boncuk ten kar beyazı. Hayran hayran bakıyorum. Benim oğlanda konuşulsun istiyor. Bi gülmeler bi gülmeler. Ama bugün halsiz yavrum.

Hem de ne güzelleşme nazarın değecek diye korkuyorum valla.iyice toparlandı beni görünce gülüyor,ne yorgunluk kalıyor ne gece ki sinir stres kalıyor
eldiven taksan eldiveni de alıyor ki. Bu aylar da normalmiş ama ellerini keşfediolarmış
Tabi canım eldivenide yalar ki.cunku omzuna yatırınca kiyafetimi yalıyor,kendi battaniyesi ağzına hafiften değse dilini ona değdirmeye çalışıyor
Ayy hem de ne güzellik bi değişti tipi zaten. Bizimkide hep laf istio konuşcakmışız yüzümüze yüzümüze bakıo gülüo bi büyüdü bu hafta valla
Aynen yaaa konuşunca öylece dinliyor gözünü bile kirpmiyor.sonra bı gülücük atıyor bütün yağlar eridi gitti
Ama elini gözüne sokar diye korkuyorum ben yani elleri cok hareketli bizimkinin
Benimki de öyle canım uyanikken de uyurken de çok hareketli.bazen kendi kafasına çarpıyor eli nasıl ağlıyor tırnaklarını kesiyorum yüzünü cizmesin diye sadece.dun gece artık kundak yaptım ellerini bir iki zorladı çıkarmak için olmayınca uyudu kaldi

Kızlar sizin bebeklerin babalarıyla araları nasıl.bizimkinin ki hiç iyi değil.ne zaman kucağına alsa ağlamaya başlıyor,sonra susturamiyoruz.o yüzden arada bı o kucağına alsında ben dinleneyim yapamıyorum.sesinimi,koskusunumu, görüntüsünümü beğenmiyor anlamadım eşim sakalli bide.o ağladıkça babası da üzülüyor bende niye böyle yapıyor diye

Kızlar biz aşı olalı 2 gün oldu. Oğlan bugün çok uyudu az süt içti, calpol verdim şimdi. Sizde de oldu mu?
3 gün bu haller normal canım. Bizim kız bugün kendine geldi 3. Gün bugün keyfi bugün yerindeydi. Yarına bişi kalmaz merak etme dün benim kızda bütün gün uyudu desem yeridir. Napsınlar üç tane birden yazık minicik bünyeleri dayanamıyor

Bizimki babasını tanıyor onu görünce çok gülüyor sürekli gözleri onda araları iyi maşallah. Bu sabah kalkmış almış beşiğinden içeri gidip oynaşmışlar sonra bida uyutmuş uyumuş oldum bende biraz valla. Başkasının kucağına verincede mi öyle yapıyor peki

Belki seni istiyordur canım ondan olabilir bizimkiler babasında duruyor iyi oluyor tabi sende duruyor deyip satıyorum acaba tutarken bi yerini mi acıttı ondan da korkmuş olabilir kucağında sallayarak evi gezsin alıştırma yapın derim

Kv geliyor onun kucağına veriyorum sesi çıkmıyor,annemlerdeyken kız kardeşim ablam annem de kucaklıyor onlarda da bişey olmuyor.gerci iki haftadır annemlere gitmiyorum.

Kv geliyor onun kucağına veriyorum sesi çıkmıyor,annemlerdeyken kız kardeşim ablam annem de kucaklıyor onlarda da bişey olmuyor.gerci iki haftadır annemlere gitmiyorum.
Sakal sevmezdir. Esimde sakalli. Yeegeni korkuyor
Benim oglan koronadan dolayi tek 2mizi gordugu icin bize cok alisti. Baska kimseyi ztn gormuyor garibimm

Sürekli bende canım zaten ya ilk zamanlar hiç kucagina alamıyordu o zamanlar mi acıttı bir yerini bilmiyorum ki.surekli şansımızı deniyoruz ki.kucaginda gezdirmek istiyor bende yanında oluyorum düzgün de tutuyor ama benim kız başlıyor ağlamaya.nasil alışacak babaya bilmiyorum

Sakal sevmezdir. Esimde sakalli. Yeegeni korkuyor
Benim oglan koronadan dolayi tek 2mizi gordugu icin bize cok alisti. Baska kimseyi ztn gormuyor garibimm
Benimkide mi sevmiyor napıyor.omzuna yatırınca sakalları yüzüne falan mı değiyor acaba ondanmi huzursuz oluyor bilemedim ki

Benimki az uyudu ve az yedi çok zordu huzursuzdu biraz gücüm olsa banyoya sokacaktım.

Bende calpol verdim banyoya soktuk daha iyi ama yine uyudu.

Bende habire Felak nas okuyorum. Nazarım değer diye korkuyorum. Bende gece geriliyorum sabah bi gülüyo mest oluyorum.
Ben omzuma alınca yaladığı için battaniye seriyorum çift taraflı. Üstüme gelen tarafını ağzına değdirmiyorum.

Benimki babasına bayılıyor, geçen sitem ettim hatta bana hiç gülme babana gül hep diye. Babası gelip oğlum desin gülücükler atıyor. Benim eşimde sakallı sakaldan değildir canım.

İnşallah canım benim oğlan iştahlı normalde az az içti uyudu hep. Bencede ağır geldi minicikler.

Geçer canım eşin uzaklaşmasın biraz fazla ilgilensin hatta alıştırsın kendine.

Alışır canım daha çok küçük pes etmeden devam etmelisiniz bence

Canım banyo yaptırma 3 gün geçmesi lazım söyleyen olmadı mı ? Enfeksiyon kapar

Eklentiler

• 26B212E5-82EB-481B-AE8E-411FD19CF416.jpeg
    68,1 KB · Görüntüleme: 12
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…